Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Kadetów

Za nami Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Kadetów, które odbyły się na zamojskich kortach.
Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Kadetów

Na hali tenisowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu w sobotę i niedzielę (7-8.03) rozgrywane były Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Kadetów. W Rozgrywkach udział wzięli dziewczęta i chłopcy.

POSŁUCHAJ

Jak w rozgrywkach poradzili sobie zawodnicy?
POSŁUCHAJ


Zawodnicy, którzy wzięli udział w turnieju mogli sprawdzić swoje umiejętności, a najlepszym tenisistom wręczono okazałe puchary.

POSŁUCHAJ

Aby jako młodzik, czy kadet osiągać sukcesy sportowe, przygodę z tenisem ziemnym należy rozpocząć w wieku przedszkolnym.
POSŁUCHAJ


O pasji do tenisa ziemnego powiedzieli reprezentanci KT Return oraz tenisista, który przyjechał z Lublina.

POSŁUCHAJ

Jerzy Romański dodał, że najbliższe turnieje, jakie rozegrane zostaną na zamojskich kortach adresowane są do dorosłych.

POSŁUCHAJ

Na turnieje, które odbywają się w naszym mieście chętnie przyjeżdżają tenisiści z rożnych zakątków Polski ze względu odpowiednie warunki do gry i panującą atmosferę.
POSŁUCHAJ

Zawodnicy którzy zechcą wziąć udział w zbliżających się turniejach powinni dokonać zapisów i przyjść na wyznaczoną godzinę meczu.
POSŁUCHAJ

Zapisy na turniej prowadzone są za pośrednictwem PZT. Szczegóły dotyczące zapisów pod nr tel. 665 708 060. Organizatorem turniejów jest KT Return Zamość.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A