Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Dom Pomocy Społecznej w Lubaczowie

Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Kadetów

Za nami Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Kadetów, które odbyły się na zamojskich kortach.
Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Kadetów

Na hali tenisowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu w sobotę i niedzielę (7-8.03) rozgrywane były Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Kadetów. W Rozgrywkach udział wzięli dziewczęta i chłopcy.

POSŁUCHAJ

Jak w rozgrywkach poradzili sobie zawodnicy?
POSŁUCHAJ


Zawodnicy, którzy wzięli udział w turnieju mogli sprawdzić swoje umiejętności, a najlepszym tenisistom wręczono okazałe puchary.

POSŁUCHAJ

Aby jako młodzik, czy kadet osiągać sukcesy sportowe, przygodę z tenisem ziemnym należy rozpocząć w wieku przedszkolnym.
POSŁUCHAJ


O pasji do tenisa ziemnego powiedzieli reprezentanci KT Return oraz tenisista, który przyjechał z Lublina.

POSŁUCHAJ

Jerzy Romański dodał, że najbliższe turnieje, jakie rozegrane zostaną na zamojskich kortach adresowane są do dorosłych.

POSŁUCHAJ

Na turnieje, które odbywają się w naszym mieście chętnie przyjeżdżają tenisiści z rożnych zakątków Polski ze względu odpowiednie warunki do gry i panującą atmosferę.
POSŁUCHAJ

Zawodnicy którzy zechcą wziąć udział w zbliżających się turniejach powinni dokonać zapisów i przyjść na wyznaczoną godzinę meczu.
POSŁUCHAJ

Zapisy na turniej prowadzone są za pośrednictwem PZT. Szczegóły dotyczące zapisów pod nr tel. 665 708 060. Organizatorem turniejów jest KT Return Zamość.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”