Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 12:24
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Lubaczów. Dzień Kobiet w Powiecie Lubaczowskim

6 marca w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyło się Powiatowe Święto Kobiet, będące wyrazem podziękowania starosty lubaczowskiego Zenona Swatka wszystkim paniom angażującym się w działalność społeczną, kulturalną, edukacyjną i wychowawczą na terenie powiatu lubaczowskiego.
Lubaczów. Dzień Kobiet w Powiecie Lubaczowskim
Autor: facebook.com/PowiatoweCentrumKulturywLubaczowie

Wśród zaproszonych gości znalazły się przede wszystkim panie z kół gospodyń wiejskich, które przybyły specjalnie z wszystkich miejscowości Powiatu Lubaczowskiego.
Szczególnymi gośćmi były pani Anna Schmidt-Rodziewicz sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny i Polityki Społecznej oraz Pełnomocnik Rządu do spraw Równego Traktowania, a także pani Łucja Bielec – prezes Fundacji SOS Życie z Mielca, która rokrocznie zachęca panie do wykonywania badań profilaktycznych w kierunku nowotworów, a w tym roku dała możliwość wszystkim zainteresowanym paniom wykonanie badania pod kątem nowotworów skóry.

Panie miały także okazję posłuchać specjalnie przygotowanego repertuaru na ich święto, mówi Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie, Piotr Zubowski:

POSŁUCHAJ

Każda z kobiet otrzymała również od Starosty Lubaczowskiego kwiaty, a także okolicznościową laurkę z życzeniami.
Uroczystość przygotowało Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A