Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Pożar skutkiem wypalania traw

Mandatem karnym ukarana został mieszkanka gm. Nielisz, która wypalając trawę doprowadziła do rozprzestrzenienia się pożaru na pobliskie łąki.
Pożar skutkiem wypalania traw

Na miejscu interweniowała policja i straż pożarna, o czym informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. Dorota Krukowska – Bubiło.


POSŁUCHAJ

Zbliża się wiosna, zatem wypalanie gałęzi oraz wiejący wiatr mogą być przyczyną pożaru. W skutkach może być on zagrożeniem dla znajdujących się pobliżu gospodarstw domowych i budynków, a także zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt.

POSŁUCHAJ


Za wypalanie traw grozi odpowiedzialność karna.
POSŁUCHAJ


W obecnie trudnej sytuacji zagrożenia koronawirusem zanim wyjdziemy z domu przemyślmy swoje postępowanie. Wezwana na pomoc ekipa służb porządkowych czy ratunkowych może być o wiele bardziej potrzebna innym osobom w sytuacjach podwyższonego zagrożenia zdrowia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A