Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama OLEJARSKA DYCHA

Zdarzenia drogowe

Od piątku do dzisiaj (20- 23.03) na drogach powiaty zamojskiego doszło do trzech zdarzeń drogowych.
Zdarzenia drogowe

W Zamościu na skrzyżowaniu ulic Sadowa i Dzieci Zamojszczyzny w piątek (20.03) doszło do zdarzenia drogowego. Przy wykonywaniu manewru skrętu z samochodu spadło kilka butelek oleju spożywczego. O nietypowym zdarzeniu poinformowała rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

POSŁUCHAJ

W Zawadzie z piątku na sobotę (20-21.03) doszło do zdarzenia drogowego, gdzie kobieta prowadząc pojazd straciła panowanie nad pojazdem. Jak się okazało powodem zdarzenia był alkohol, o czym informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło.
POSŁUCHAJ

 

Dzisiejszej nocy (23.03) w Wólce Łabuńskiej doszło do kolizji drogowej. Jej przyczyną było niedostosowanie prędkości jazdy do aury pogodowej, a konsekwencją dachowanie pojazdu.

POSŁUCHAJ

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów ruchu drogowego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”