Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Lubaczów. 100. rocznica urodzin Jana Pawła II

Dzisiaj wieczorem (18.05) lubaczowska Konkatedra będzie jednym z miejsc w Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, gdzie odbędą się uroczystości związane z 100. rocznicą urodzin Świętego Jana Pawła II.
Lubaczów. 100. rocznica urodzin Jana Pawła II

To wydarzenie w Lubaczowie będzie miało charakter szczególny, gdyż Lubaczów jest miastem, do którego pielgrzymował Święty Jan Paweł II, mówi wikariusz parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika w Lubaczowie, Ksiądz Michał Moń:

POSŁUCHAJ

To urodzinowe spotkanie ze Świętym Janem Pawłem II jest szczególnie ważne dla młodych ludzi, którzy już nie pamiętają osoby Ojca Świętego.

POSŁUCHAJ

Podczas tej uroczystości będzie można modlić się przez wstawiennictwo Świętego Jana Pawła II, ale także przypomnieć sobie Jego poezję.

POSŁUCHAJ

Wydarzenie poprzedzi Różaniec z Janem Pawłem II o godzinie 16.30, a następnie Nabożeństwo Majowe o godzinie 17.30. Serdecznie zapraszamy.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A