Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 listopada 2025 12:10
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Akademia Mali Odkrywcy

Roller Cup – zawody jazdy na łyżworolkach

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu przystąpił do realizacji projektu pn. „Razem Bezpiecznej” im. Władysława Stasiaka. Jego głównym celem jest promocja sportowego i zdrowego stylu życia, poprawa bezpieczeństwa oraz przeciwdziałanie alkoholowi, papierosom i dopalaczom.
Roller Cup – zawody jazdy na łyżworolkach

Wzrost świadomości społecznej na temat tych zagrożeń ma prowadzić do rozwijania zainteresowań sportem. Dlatego na ten cel szkoła zakupiła 70 par łyżworolek. Aby zapewnić uczniom możliwość spędzenia czasu w sposób aktywny szkoła organizuje I Zamojski Roller Cup – zawody jazdy na łyżworolkach. Odbędą się one 22.11 (wtorek) w godz. 10.00- 13.00 na Płycie Głównej w Parku Miejskim w Zamościu. Więcej o zawodach powiedziała Alicja Ciupa, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu.

POSŁUCHAJ

Adresatami zawodów są wszyscy mieszkańcy miasta Zamość i okolic.
POSŁUCHAJ

Oprócz zawodów na uczestników czekają atrakcyjne nagrody oraz poczęstunek.
POSŁUCHAJ

Zawody odbędą się z podziałem na kategorie wiekowe: uczniowie szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, mieszkańcy miasta Zamość i okolic oraz dzieci.


PROGRAM IMPREZY:

10.00 – UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE

10.15 – 12.30 START DO PRZEJAZDU W POSZCZEGÓLNYCH KATEGORIACH:

– UCZNIOWIE GIMNAZJUM

– UCZNIOWIE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

– MIESZKAŃCY MIASTA ZAMOŚĆ I OKOLIC

– DZIECI

13.00 – ZAKOŃCZENIE IMPREZY I WRĘCZENIE NAGRÓD


 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: MieciuTreść komentarza: Impreza była super 😁. Tylu wspaniałych ludzi, starych i młodszych pracowników, piękne przemówienie pani Prezes. Idealna obsługa kelnerska, przepyszne posiłki. Życzę kolejnych 25 lat i więcej.Data dodania komentarza: 19.10.2025, 14:54Źródło komentarza: 25-lecie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w TyszowcachAutor komentarza: ChristopherTreść komentarza: ...Buenos Ares, that's right :-) Ks. dr Michał to prawdziwy ksiądz z powołania, nie tylko kanclerz swego czasu ale i taki 'proboszcz' powiedzmy, dbający o parafię - posługa na rodzinnej parafii - odprawianie mszy, konfesjonał a zarazem skromny człowiek. Salutations :-)Data dodania komentarza: 16.10.2025, 14:45Źródło komentarza: Ekwador oczami misjonarza - opowieść o Kościele, posłudze i kulturzeAutor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Mój syn do tej pory wspomina lekcje geografii w "spoleczniaku" prowadzone przez p. Jacka Podkoscielnego. Genialny nauczyciel, pasjonat i super ciekawy człowiek .Data dodania komentarza: 10.10.2025, 13:45Źródło komentarza: Jacek Podkościelny