Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 17:54
Reklama

Rowerem z Zamościa do Nielisza

Jako rowerzyści na drogach przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa.
Rowerem z Zamościa do Nielisza

Z uwagi na ładną pogodę na drogach możemy spodziewać się większej liczby rowerzystów. Pamiętajmy, że słoneczna pogoda sprzyja wyprawom rowerowym. W ostatnim czasie dużym powodzeniem cieszy się nowa ścieżka rowerowa przy wyremontowanej drodze wojewódzkiej nr 835 z Sitańca do Nielisza. Trasa wykonana jest z asfaltu, a ścieżkę od jezdni oddzielają bariery ochronne. Z bezpiecznej trasy chętnie korzystają dorośli oraz rodziny z dziećmi, zwłaszcza w weekendy. Rowerzyści powinni jednak pamiętać o odpowiednim wyposażeniu roweru w elementy odblaskowe i oświetlenie, o czym informuje podinsp. Tomasz Halinowski, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

POSŁUCHAJ

Przypominamy, że w terenie niezabudowanym rowerzyści zobowiązani są oprócz oświetlenia posiadać w widocznym miejscu elementy odblaskowe.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A