Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Wykonawca rozpocznie kolejne prace

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla sympatyków sportów wodnych. Wkrótce rozpocznie się kolejny etap prac budowlanych nad zamojskim zalewem.
Wykonawca rozpocznie kolejne prace

W roku ubiegłym zalew uzyskał dofinansowanie za projekt pn. „Zwiększenie dostępności zalewu miejskiego w Zamościu jako miejsca aktywnej rekreacji w sąsiedztwie zamojskiego zespołu staromiejskiego”. Jakie prace zostały już wykonane informuje Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR.

POSŁUCHAJ

W czwartek (28.0) Mateusz Ferens uczestniczył w spotkaniu, którego celem było omówienie szczegółów doprowadzenia wody do zbiornika.

POSŁUCHAJ

Wkrótce nad zalewem wykonawca drugiego etapu rozpocznie kolejne prace.

POSŁUCHAJ

Całym projektem zagospodarowania przestrzennego wokół zalewu zajmuje się Wydział Inwestycji Miejskich w Zamościu. Ze względu na połączenie zalewu ze zbiornikiem rybackim jego przestrzeń w dużej mierze się powiększy. Zalew jest placem budowy, dlatego dla plażowiczów w tym roku będzie on zamknięty. Osoby chcące schłodzić się w upalne dni będą mogły skorzystać z krytej pływalni przy ul. Zamoyskiego 62A w Zamościu lub innych okolicznych kąpielisk wodnych.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. Budzyńskiego