Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zielony Zakątek

Jakość dofinansowywana

Już tylko do 25 czerwca rolnicy mogą ubiegać się o przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego za rok 2020.
Jakość dofinansowywana

Jest jednak kilka warunków: musi on mieścić się w kategorii elitarny lub kwalifikowany, a sam rolnik powinien posiadać działki rolne, na których uprawia się gatunki roślin objęte dopłatami o łącznej powierzchni nie mniejszej niż 1 ha.
Dofinansowanie można uzyskać do wybranych roślin strączkowych, zbóż czy ziemniaków. O szczegółach mówi Krzysztof Gałaszkiewicz, dyrektor lubelskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

POSŁUCHAJ

Dodajmy, że wnioski przyjmują biura powiatowe ARiMR właściwe ze względu na miejsce zamieszkania albo siedzibę wnioskodawcy. Można je też przekazywać za pośrednictwem platformy ePUAP, przesłać na elektroniczną skrzynkę podawczą lub wysłać rejestrowaną przesyłką pocztową. Dokumenty można także nadal dostarczyć do specjalnych wrzutni, które ustawione są w placówkach terenowych Agencji lub przynieść osobiście.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze