Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Święto patronalne KSM

W najbliższych dniach diecezjalny KSM będzie przeżywał wiele uroczystości.
Święto patronalne KSM

Druga połowa listopada każdego roku dla członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej diecezji jest czasem szczególnie intensywnym. 18 listopada przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózki, jednej z patronek KSM-u. Tego dnia podsumowany zostanie także zakończony niedawno konkurs o bł. Karolinie. Nastąpi wtedy uroczyste wręczenie nagród. O szczegółach mówi ks. Stanisław Książek, diecezjalny asystent KSM.

POSŁUCHAJ

Dodajmy, że we wszystkich kategoriach konkursu (wiedzy oraz literacko-plastycznym) łącznie wzięło udział około tysiąc osób.

KSM przygotowuje się także do uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata, które jest jego świętem patronalnym. W tym roku przez członków stowarzyszenia obchodzone będzie w przeddzień uroczystości – 19 listopada.

POSŁUCHAJ

W tym dniu Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży powiększy się o grono nowych pełnoprawnych członków.

POSŁUCHAJ

Dodajmy, że tę Mszę świętą w uroczystość patronalną KSM połączoną z przyrzeczeniami w sobotę o godz. 18.00 z zamojskiej katedry będziemy retransmitować na naszej antenie.

Kolejne dni listopada będą także przygotowaniem do spotkania andrzejkowego dla członków KSM-u. Andrzejki odbędą się w Zespole Szkół nr 4 w Zamościu – zaprasza ks. Stanisław Książek.

POSŁUCHAJ

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału. Zapisów można dokonywać u księży asystentów Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa