Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama VINCCI Polska

Gdzie na kąpielisko?

Czynne kąpieliska na świeżym powietrzu od 1.07 ogólnodostępne są nad zalewem moczydło w Nieliszu, a także nad zalewem w Krasnobrodzie
Gdzie na kąpielisko?

Od (27 czerwca) z otwartego zalewu można korzystać także nad Zalewem Bojary w Biłgoraju, gdzie dla dzieci i młodzieży dostępna jest zjeżdżalni  typu Anakonda, plac zabaw, oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego. Niestety  ze względu na parametry mikrobiologiczne nie skorzystamy z wody na Stawach „Echo" w Zwierzyńcu. Woda w tym zbiorniku jest nieprzydatna do kąpieli. W tym roku nie skorzystamy również z zamojskiego zalewu miejskiego ponieważ jest on modernizowany. W połączonych zalewach (rybackim i kąpielowym) doprowadzona została woda, a wkrótce wykonawca przystąpi do kolejnego, drugiego etapu modernizacji obiektu, o czym informuje Andrzej Wnuk prezydent Miasta Zamość.

 

POSŁUCHAJ

Jak zagospodarowana zostanie infrastruktura zamojskiego zalewu informuje dyrektor zamojskiego OSiR Mateusz Ferens.
 

POSŁUCHAJ

Osoby chcące schłodzić się w upalne dni mogą skorzystać z zamojskiej krytej pływalni. Ze względu na obostrzenia związane z koronawirusem na obiekcie zamojskiej krytej pływalni (na dużym i małym basenie oraz w jacuzzi) jednocześnie może przebywać maksymalnie 34 osoby. O limitach osób korzystających z basenu, jacuzzi i sauny powiedział Mateusz Ferens.
 

POSŁUCHAJ

Ze względu na środki chemiczne i chlor zawarty w wodzie basen jest najmniej przyjaznym środowiskiem do rozwoju koronawirusa. Jednak ze względu na obostrzenia wszyscy użytkownicy pływalni muszą stosować się  do ściśle określonych zasad. Basen to miejsce gdzie wszyscy chętni mogą skorzystać z atrakcji wodnych typu – gejzery czy zjeżdżalnia. Ci, którzy będą chcieli nauczyć się pływać mogą zapisać się na zajęcia nauki pływania.Kursy adresowane do wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się pływać.
 

POSŁUCHAJ

Kryta pływalnia czynna jest codziennie w godz 6.00 - 22.00, a kąpieliska w Zwierzyńcu, Nieliszu, Krasnobrodzie i Biłgoraju, gdzie bezpieczeństwa strzegą ratownicy wodni otwarte są w godz. 10.00.-18.00. Tylko w tym miesiącu podczas korzystania ze zbiorników wodnych w Polsce utonęło 57 osób. Apelujemy o rozsadek i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcjiAutor komentarza: HkdTreść komentarza: Wow, jestem na żywieniu pozajelitowym od dwóch lat, dobrze że taka poradnia będzie bliżejData dodania komentarza: 20.03.2024, 20:42Źródło komentarza: Otwarcie Pracowni Żywienia Pozajelitowego w ZamościuAutor komentarza: Maria CybulskaTreść komentarza: Jak przyjemnie było wysłuchać wypowiedzi wszystkich rozmówców Piękna historia mojej rodzinnej miejscowości oraz życia parafii i tradycji jakie są kultywowane Lubię tam wracać zawszeData dodania komentarza: 11.03.2024, 17:11Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w Parafii Jeziernia