Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Inauguracja przygotowań do Orszaku Trzech Króli w Biłgoraju

Już po raz trzeci, 6 stycznia 2017 roku, w Biłgoraju odbędzie się Orszak Trzech Króli, którego głównym organizatorem jest Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju.
Inauguracja przygotowań do Orszaku Trzech Króli w Biłgoraju

Jednakże, aby to  przedsięwzięcie zaistniało, potrzeba wielu przygotowań i nakładu pracy, dlatego też w dniu 18 listopada, w budynku biłgorajskiego ‘Katolika’ odbyło się spotkanie inaugurujące działania organizacyjne dotyczące Orszaku Trzech Króli 2017, o czym informuje koordynator biłgorajskiego orszaku, wicedyrektor KLO w Biłgoraju, Maria Oleszek:

POSŁUCHAJ

Maria Oleszek wyjaśnia również, jaki cel miało to spotkanie:

POSŁUCHAJ

Na spotkaniu pojawili się kapłani reprezentujący biłgorajskie parafie, a także przedstawiciele różnorodnych instytucji m.in. Urzędu Miasta, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Policji, Młodzieżowego Domu Kultury, Biłgorajskiego Centrum Kultury, OSiR i inni. 
Organizatorzy zachęcają również do głosowania w słynnym już ‘Konkursie na wielbłąda’:

POSŁUCHAJ

Aby wielbłąd przybył na biłgorajski Orszak, swoje głosy można oddawać na stronie Orszaku do 30 listopada 2016 roku do godz. 12:00.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TomekTreść komentarza: Pozdrowienia dla Pani EwelinyData dodania komentarza: 10.05.2026, 13:42Źródło komentarza: dr Ewelina Lilia PolańskaAutor komentarza: Bogusława z ZamościaTreść komentarza: Bogu niech będzie dzięki za pontników Terespola Wyglądają jak kolorowe ptaki Przydało by się więcej takich zagorzałych pontników Można by było za rok połączyć siły. Wsteczny że z innych parafii dojadą potnicy. Wszystko w wolność dzieci Bożych - Amen Maryjo prowadź nas wszystkich wspólną drogą do Jezusa 💕 Święty Stanisławie patronie Polski módl się za nami i wypraszaj dla całego narodu potrzebne łaski przez serce Matki Bożej królowej Polski - Amen. 💓 💏 🤗 🙏 Idąc z Maryją nie pomylisz drogi!!!!! Zaśpiewajmy razem tą piękną pieśń i spotkajmy się za rok w Tereszpolu Szczęść Boże i Ave Maryja!!!!! 🕊️ 🤱 ❤️‍🔥 🙏Data dodania komentarza: 8.05.2026, 12:49Źródło komentarza: Tereszpol. Pielgrzymka do Górecka KościelnegoAutor komentarza: MMTreść komentarza: Piękna inicjatywa. Popieram.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:23Źródło komentarza: Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi w LeżajskuAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Super!Data dodania komentarza: 25.04.2026, 09:29Źródło komentarza: Warsztaty kowalskie w NowosiółkachAutor komentarza: SilwaTreść komentarza: Rumunia skradła mi serce szybciej, niż się spodziewałam i ten program brzmi jak świetnie ułożona podróż pełna kontrastów. Miałam okazję odwiedzić zarówno Kluż, jak i okolice Braszowa i do dziś pamiętam klimat tych miejsc, zwłaszcza spacer po Sibiu i widok Karpat o poranku. Największe wrażenie zrobiła na mnie kopalnia soli w Turdzie, która wygląda jak inny świat pod ziemią, oraz spokojna atmosfera klasztorów, gdzie naprawdę można złapać oddech. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tak intensywnym planie i przemieszczaniu się między krajami bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Sama mam całoroczne ubezpieczenie w AXA i nie raz dało mi to poczucie spokoju w podróży. Nawet jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, świadomość zabezpieczenia naprawdę robi różnicę. Ten wyjazd wygląda na idealne połączenie duchowości, historii i przygody, a Rumunia potrafi zaskoczyć na każdym kroku. Jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto dać się porwać tej mniej oczywistej, ale niezwykle pięknej części Europy.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:06Źródło komentarza: RUMUNIA 11-17.07.2026 r.Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Cieszę się że po raz kolejny mogę wysłuchać tych wartościowych Rekolekcji.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 17:30Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2026