Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Dziękujmy i prośmy

To już ostatnie tygodnie na uczczenie setnej rocznicy Cudu na Wisłą poprzez dołączenie do Sztafety Różańcowej. W ramach dzieła, każdego dnia na różańcu modli się blisko pięć tysięcy osób z różnych stron świata.
Dziękujmy i prośmy

Autor: źródło: www.niepokalanow.pl

Proszą one Maryję, aby ponownie interweniowała i wyprosiła u swego Syna uwolnienie nas, naszych rodzin i naszej Ojczyzny od wszelkich zniewoleń duchowych i skutków popełnionych grzechów. Mówi organizator Sztafety Różańcowej, o. Mirosław Kopczewski, franciszkanin z Niepokalanowa.

POSŁUCHAJ

Wielki Finał Sztafety Różańcowej, który odbędzie się 15 sierpnia, poprzedzony będzie rekolekcjami różańcowymi, które ruszą 6 sierpnia w Niepokalanowie. Poprowadzi je Jan Budziaszek - perkusista zespołu Skaldowie, apostoł Różańca świętego, oraz ojcowie franciszkanie z Niepokalanowa, zaangażowani w prowadzenie pierwszosobotnich spotkań pod hasłem Oddaj się Maryi.

POSŁUCHAJ

Przypomnijmy, że nieustanne odmawianie różańca w ramach Sztafety Różańcowej ruszyło 27 października 2018 i potrwa do 15 sierpnia tego roku, a więc do stulecia Cudu nad Wisłą. Wciąż można dołączyć do dzieła. Wszelkie informacje dostępne są na stronie www.niepokalanow.pl.

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze