Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Akademia Mali Odkrywcy

Kolejny spektakl ZLT

"Lament na placu Konstytucji" wg „Lamentu” Krzysztofa Bizio na Rynku Wielkim w środę 29 lipca.
Kolejny spektakl ZLT

Autor: ZDK

Trwa 45. Zamojskie Lato Teatralne. Trwa 45. Zamojskie Lato Teatralne. Za nami już dwa spektakle: Szachy” wg Jana Kochanowskiego w wykonaniu Baletu Cracovia Danza z Krakowa oraz 'Wiśniowy sad'.

W tym roku Zamojskie Lato Teatralne nawiązuje do urodzin miasta Zamość – mówi Grażyna Kawala, kierownik programowy Zamojskiego Lata Teatralnego.

POSŁUCHAJ

Już w najbliższą środę (29 lipca) kolejny spektakl 45. Zamojskiego Lata Teatralnego. Tym razem dla mieszkańców Zamościa i turystów wystąpi Teatr Polonia z Warszawy. Środa - 29 lipca, godz.18.00, Rynek Wielki.

W ramach tegorocznego ZLT odbędą się także koncerty – zapowiada Grażyna Kawala.

POSŁUCHAJ

Na koniec tegorocznego ZLT eksperyment literacko-teatralny. Przypominamy, że w tym roku spotykamy się w kolejne środy wakacji.

POSŁUCHAJ

Dokładny program 45. ZLT dostępny jest na stronie Zamojskiego Domu Kultury.

Przypominamy, że w Galerii Hotelu Arte czynna jest wystawa fotograficzna towarzysząca 45. ZLT pt. „Zamość i teatr według Stanisława Orłowskiego”.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: MieciuTreść komentarza: Impreza była super 😁. Tylu wspaniałych ludzi, starych i młodszych pracowników, piękne przemówienie pani Prezes. Idealna obsługa kelnerska, przepyszne posiłki. Życzę kolejnych 25 lat i więcej.Data dodania komentarza: 19.10.2025, 14:54Źródło komentarza: 25-lecie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w TyszowcachAutor komentarza: ChristopherTreść komentarza: ...Buenos Ares, that's right :-) Ks. dr Michał to prawdziwy ksiądz z powołania, nie tylko kanclerz swego czasu ale i taki 'proboszcz' powiedzmy, dbający o parafię - posługa na rodzinnej parafii - odprawianie mszy, konfesjonał a zarazem skromny człowiek. Salutations :-)Data dodania komentarza: 16.10.2025, 14:45Źródło komentarza: Ekwador oczami misjonarza - opowieść o Kościele, posłudze i kulturzeAutor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Mój syn do tej pory wspomina lekcje geografii w "spoleczniaku" prowadzone przez p. Jacka Podkoscielnego. Genialny nauczyciel, pasjonat i super ciekawy człowiek .Data dodania komentarza: 10.10.2025, 13:45Źródło komentarza: Jacek Podkościelny