Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zielony Zakątek

Memoriał kolarski w Nieliszu. Uwaga na utrudnienia w ruchu!

Klub Sportowy „Agros” Zamość w najbliższą niedzielę (09.08) organizuje "III Memoriał Trenera Kazimierza Kowalczyka”, który tym razem odbędzie się w Nieliszu.
Memoriał kolarski w Nieliszu. Uwaga na utrudnienia w ruchu!

Wyścig uczcić pamięć pochodzącego z Zamościa znakomitego trenera Kazimierza Kowalczyka (1931 – 2016). W 1958 roku wywalczył tytuł mistrza okręgu lubelskiego w jeździe indywidualnej na czas. W swojej wieloletniej karierze trenerskiej wychował wielu świetnych kolarzy. Szkolił m.in. mistrzów Polski, uczestników Wyścigu Pokoju i członków drużyny olimpijskiej. W ostatnich latach swej pracy szkoleniowej związał się z sekcją kolarską lubelskiego Elpisu. W 2013 roku za całokształt działalności sportowej Kowalczyk został uhonorowany Nagrodą Miasta Lublin. Start wyścigu zaplanowano o godz. 12.00, a w którym udział wezmą juniorzy, młodzicy i mastersi. Drodzy kierowcy informujemy, że wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym . Zawody odbędą się przy częściowo ograniczonym ruchu, o czym informuje prezes KS Agros Zamość Konrad Firek.

POSŁUCHAJ

Kolarze będą mieli do pokonania pętle, a każda z nich wynosi 22 km. Kto weźmie udział w wyścigu i jaką trasą pojadą kolarze?

POSŁUCHAJ

Do Nielisza zawitają nie tylko kolarze reprezentujący zamojski Agros, ale także zawodnicy z kilku innych województw.
POSŁUCHAJ


Konrad Firek apeluje do mieszkańców i turystów Nielisza o zachowanie ostrożności i parkowanie samochodów w wyznaczonych strefach parkowania.

POSŁUCHAJ


Wszystkich chętnych, którzy chcieliby obejrzeć zmagania kolarzy na żywo zapraszamy na start i linię mety.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze