Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Memoriał kolarski w Nieliszu. Uwaga na utrudnienia w ruchu!

Klub Sportowy „Agros” Zamość w najbliższą niedzielę (09.08) organizuje "III Memoriał Trenera Kazimierza Kowalczyka”, który tym razem odbędzie się w Nieliszu.
Memoriał kolarski w Nieliszu. Uwaga na utrudnienia w ruchu!

Wyścig uczcić pamięć pochodzącego z Zamościa znakomitego trenera Kazimierza Kowalczyka (1931 – 2016). W 1958 roku wywalczył tytuł mistrza okręgu lubelskiego w jeździe indywidualnej na czas. W swojej wieloletniej karierze trenerskiej wychował wielu świetnych kolarzy. Szkolił m.in. mistrzów Polski, uczestników Wyścigu Pokoju i członków drużyny olimpijskiej. W ostatnich latach swej pracy szkoleniowej związał się z sekcją kolarską lubelskiego Elpisu. W 2013 roku za całokształt działalności sportowej Kowalczyk został uhonorowany Nagrodą Miasta Lublin. Start wyścigu zaplanowano o godz. 12.00, a w którym udział wezmą juniorzy, młodzicy i mastersi. Drodzy kierowcy informujemy, że wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym . Zawody odbędą się przy częściowo ograniczonym ruchu, o czym informuje prezes KS Agros Zamość Konrad Firek.

POSŁUCHAJ

Kolarze będą mieli do pokonania pętle, a każda z nich wynosi 22 km. Kto weźmie udział w wyścigu i jaką trasą pojadą kolarze?

POSŁUCHAJ

Do Nielisza zawitają nie tylko kolarze reprezentujący zamojski Agros, ale także zawodnicy z kilku innych województw.
POSŁUCHAJ


Konrad Firek apeluje do mieszkańców i turystów Nielisza o zachowanie ostrożności i parkowanie samochodów w wyznaczonych strefach parkowania.

POSŁUCHAJ


Wszystkich chętnych, którzy chcieliby obejrzeć zmagania kolarzy na żywo zapraszamy na start i linię mety.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A