Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zielony Zakątek

Mistrz Grecji zagra w Zamościu!

Tegoroczny mistrz Grecji w tenisie stołowym, Konstantinos Angelakis, został nowym zawodnikiem występującej w LOTTO Superlidze drużyny Uczelnia Państwowa Zamość. Konstantinos Angelakis ma 24 lata i w ostatnim sezonie bronił barw Panathinakosu Ateny. 1 marca 2020 r. zdobył tytuł mistrza Grecji w singlu.
Mistrz Grecji zagra w Zamościu!

Kibicom w Polsce dał się poznać kilka dni później. 11 marca tego roku podczas ITTF Polish Open pokonał 3:1 reprezentanta Polski Macieja Kubika.

- Konstantinos będzie drugim obok Igora obrońcą w naszym zespole. Jesteśmy przekonani, że widowiskowy styl gry jaki prezentują, wpłynie nie tylko na atrakcyjność meczu, ale też w znacznym stopniu utrudni grę rywalom – przedstawił zawodnika Piotr Kostrubiec, trener drużyny Uczelnia Państwowa Zamość.

Angelakis będzie kolejnym Grekiem występującym w LOTTO Superlidze. W minionym sezonie w KS Bogorii Grodzisk Mazowiecki występował jego rodak  Panagiotis Gionis.

Mistrz Grecji zagra w Zamościu w miejsce zapowiadanego wcześniej Arjuna Gosha, który w związku z panującą pandemią COVID-19 nie mógłby wypełnić warunków kontraktu. W związku z tym umowę rozwiązano za porozumieniem stron. Nie jest jednak wykluczone, że w przyszłości zobaczymy go w zamojskim klubie.

Uczelnia Państwowa Zamość sezon rozpocznie 13 września wyjazdowym meczem z KS Dekorglass Działdowo.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze