Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Zawodniczka i trener KS Agros Zamość

Zawodniczka i trener KS Agros Zamość

Podczas PZLA Mistrzostw Polski U16, które odbyły się 26-27.09 w Słupsku utalentowana sportowo zawodniczka KS Agros Zamość pobiła rekord Polski U16. Mowa o Martynie Seń, która w biegu na dystansie 300 m przebiegła w czasie 38:91. To nie jedyny sukces sprinterki. W Słupsku w biegu na 100 m Martyna Seń zajęła I miejsce z wynikiem 12:13.


Zawodniczka swoją karierę sportową w Agrosie rozpoczęła sześć lat temu zupełnie przypadkiem, bo talent sportowy u Martyny odkrył jej obecny trener Stanisław Namiotko. W audycji "Rozmowa dnia" usłyszymy jak Martyna wspomina swój pierwszy trening na zamojskim stadionie i jak wyglądają jej przygotowania do kolejnych zawodów. Martyna jest niezwykle utalentowaną zawodniczką, tak więc ustalenie rekordu Polski nie było zaskoczeniem ani dla zawodniczki, ani dla trenera. Systematyczne treningi i ciężka praca oraz silny charakter Martyny są zwieńczeniem wielu dotychczasowych sukcesów. Martyna w sekcji sprinterskiej trenuje razem z innymi zawodniczkami, W rozmowie sprinterki zdradzą jak wyglądają codzienne treningi na bieżni i na siłowni.

POSŁUCHAJ

Trener Stanisław Namiotko jest doświadczonym trenerem, który kiedyś uprawiał dziesięciobój lekkoatletyczny, a jako trener pracował z młodzieżą w Anglii. Aktualnie Stanisław NamiotkowW Agrosie prowadzi sekcję lekkoatletyczną, gdzie można trenować: biegi, rzuty i skoki. Współpraca z młodzieżą to dla szkoleniowca wielka pasja, a sami zawodnicy na treningi przychodzą z uśmiechem na twarzy. KS Agros Zamość trenuje zawodników w sześciu sekcjach;:zapasach i sumo, kolarstwie, łucznictwie, podnoszeniu ciężarów i lekkoatletyce. Sprzęt sportowy, a więc buty i odzież w całości zapewnia klub. W rozmowie usłyszymy także dlaczego warto trenować w Agrosie.

POSŁUCHAJ

Gratulujemy zawodniczce i trenerowi.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcji