Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Zawodniczka i trener KS Agros Zamość

Zawodniczka i trener KS Agros Zamość

Podczas PZLA Mistrzostw Polski U16, które odbyły się 26-27.09 w Słupsku utalentowana sportowo zawodniczka KS Agros Zamość pobiła rekord Polski U16. Mowa o Martynie Seń, która w biegu na dystansie 300 m przebiegła w czasie 38:91. To nie jedyny sukces sprinterki. W Słupsku w biegu na 100 m Martyna Seń zajęła I miejsce z wynikiem 12:13.


Zawodniczka swoją karierę sportową w Agrosie rozpoczęła sześć lat temu zupełnie przypadkiem, bo talent sportowy u Martyny odkrył jej obecny trener Stanisław Namiotko. W audycji "Rozmowa dnia" usłyszymy jak Martyna wspomina swój pierwszy trening na zamojskim stadionie i jak wyglądają jej przygotowania do kolejnych zawodów. Martyna jest niezwykle utalentowaną zawodniczką, tak więc ustalenie rekordu Polski nie było zaskoczeniem ani dla zawodniczki, ani dla trenera. Systematyczne treningi i ciężka praca oraz silny charakter Martyny są zwieńczeniem wielu dotychczasowych sukcesów. Martyna w sekcji sprinterskiej trenuje razem z innymi zawodniczkami, W rozmowie sprinterki zdradzą jak wyglądają codzienne treningi na bieżni i na siłowni.

POSŁUCHAJ

Trener Stanisław Namiotko jest doświadczonym trenerem, który kiedyś uprawiał dziesięciobój lekkoatletyczny, a jako trener pracował z młodzieżą w Anglii. Aktualnie Stanisław NamiotkowW Agrosie prowadzi sekcję lekkoatletyczną, gdzie można trenować: biegi, rzuty i skoki. Współpraca z młodzieżą to dla szkoleniowca wielka pasja, a sami zawodnicy na treningi przychodzą z uśmiechem na twarzy. KS Agros Zamość trenuje zawodników w sześciu sekcjach;:zapasach i sumo, kolarstwie, łucznictwie, podnoszeniu ciężarów i lekkoatletyce. Sprzęt sportowy, a więc buty i odzież w całości zapewnia klub. W rozmowie usłyszymy także dlaczego warto trenować w Agrosie.

POSŁUCHAJ

Gratulujemy zawodniczce i trenerowi.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze