Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Zamość w remontach

W Zamościu realizowanych jest wiele inwestycji drogowych, gdzie tworzą się zastoje oraz korki, a dojazd do pracy, do szkoły i do domu wydłużają obowiązujące objazdy. W celu usprawnienia płynności ruchu oraz bezpieczeństwa w Zamościu władze miasta postawiły na budowę rond. Dlatego tak wiele inwestycji prowadzonych jest na głównych ciągach jezdnych.
Zamość w remontach

Przekształcenie skrzyżowania w rondo prowadzone jest obecnie u zbiegu ulic: Lubelskiej, Piłsudskiego, Wiejskiej i Wojska Polskiego. Obecnie duże utrudnienia dla użytkowników dróg występują także w związku z przebudową ulicy Lubelskiej. Tam została wprowadzona czasowa organizacja ruchu. Zamknięty jest dojazd do ronda Pamięci Ofiar Zbrodni Wołyńskiej od strony Starego Miasta oraz od ulicy Sikorskiego. Na ulicy Lubelskiej od ul Granicznej wprowadzono objazdy ulicą 1 Maja i Lipową. O prowadzonych remontach informuje Marcin Nowak, dyrektor Zamojskiego Zarządu dróg Grodzkich.

POSŁUCHAJ

Duże utrudniania w ruchu występują także na Starówce na Placach Wolności i Stefanidesa oraz ulicy Łukasińskiego.

POSŁUCHAJ

Przebudowa skrzyżowania w mini rondo prowadzona jest także u zbiegu ulic: Żdanowskiej, Krysińskiego i Sienkiewicza.

POSŁUCHAJ

Marcin Nowak apeluje do kierowców o obserwowanie oznakowania w pobliżu prowadzonych remontów.

POSŁUCHAJ

Dojazd miejscami w Zamościu jest utrudniony, ale dzięki nowym inwestycjom w przyszłości kierowcom po drogach będzie jeździło się lepiej, a przede wszystkim bezpieczniej.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A