Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Biłgoraj. Respirator przekazany

Na początku walki z koronawirusem członkowie grupy ‘Widzialna ręka Biłgoraj i okolice’ zainicjowali zbiórkę na nowoczesny respirator. Mieszkańcy Biłgoraja zjednoczyli swoje siły i sprzęt (16.10) został oficjalnie przekazany biłgorajskiemu szpitalowi.
Biłgoraj. Respirator przekazany

To dla nas ogromna radość i jesteśmy bardzo wdzięczni za tę pomoc – wyjaśniała Edyta Lewczyk, zastępca dyrektora Arion Szpitale w Biłgoraju:

POSŁUCHAJ

Zbiórkę poprowadzili wolontariusze Krzysztof Gura i Marta Tochman, zaś koordynacją strony finansowej zajęła się Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej. Marta Tochman w rozmowie tłumaczyła, że jest to wyjątkowy wyraz wspólnego działania mieszkańców miasta:

POSŁUCHAJ

Respirator, który trafił do Arion Szpitale w Biłgoraju to nowoczesny sprzęt z kardiomonitorem, wart ponad 62 tysiące zł.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”Autor komentarza: AgnieszkaTreść komentarza: Warto posłuchać i oczywiście obejrzeć film Powołany 2.Data dodania komentarza: 22.03.2024, 13:52Źródło komentarza: "Powołany" - historia pisana życiem. Kulisy produkcjiAutor komentarza: HkdTreść komentarza: Wow, jestem na żywieniu pozajelitowym od dwóch lat, dobrze że taka poradnia będzie bliżejData dodania komentarza: 20.03.2024, 20:42Źródło komentarza: Otwarcie Pracowni Żywienia Pozajelitowego w ZamościuAutor komentarza: Maria CybulskaTreść komentarza: Jak przyjemnie było wysłuchać wypowiedzi wszystkich rozmówców Piękna historia mojej rodzinnej miejscowości oraz życia parafii i tradycji jakie są kultywowane Lubię tam wracać zawszeData dodania komentarza: 11.03.2024, 17:11Źródło komentarza: Niedziela Radiowa w Parafii Jeziernia