Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 17:18
Reklama

Ogólnopolski Puchar Roztocza w podnoszeniu ciężarów

W najbliższy weekend w dn. 24-25.10 odbędzie się Ogólnopolski Puchar Roztocza w podnoszeniu ciężarów.
Ogólnopolski Puchar Roztocza w podnoszeniu ciężarów

Zmagania zawodników przeprowadzone będą pod okiem sędziów na hali sportowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych NR 5 przy ul. Szczebrzeskiej 102 w Zamościu (stary Rolniczak).

POSŁUCHAJ

Kto weźmie udział w rywalizacjach powiedział Konrad Firek.

POSŁUCHAJ

Jak będzie wyglądał program zawodów?
POSŁUCHAJ

Konrad Firek powiedział kto będzie reprezentował barwy Agrosu.

POSŁUCHAJ

Ze względu na rangę zawodów ciężarowcy z pewnością zaprezentują wysoki poziom sportowy.

POSŁUCHAJ

Sekcja podnoszenia ciężarów wśród zawodników cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a prowadzi ją trener Andrzej Gaweł. Dla wielu zawodników podnoszenie ciężarów jest sportową pasją, dlatego kontynuują drogę sportową do seniora. Najbardziej znanymi zawodniczkami klubu są Agnieszka Kuczmaszewska i Ewelina Czop, które aktualnie przygotowują się do listopadowych Mistrzostw Polski w Biłgoraju. Konrad Firek zdradził, które z zawodniczek podczas najbliższego weekendu mają szanse na medale.

POSŁUCHAJ

Szanse na podium ma także liczne grono mężczyzn.

POSŁUCHAJ


Niestety z uwagi na pandemię i obostrzenia związane z bezpieczeństwem w widowiskowym wydarzeniu nie będą mogli uczestniczyć kibice.

POSŁUCHAJ

Ogólnopolski Puchar Roztocza nie będzie transmitowany on – line w Internecie.

POSŁUCHAJ


Konrad Firek zdradził jak wyglądają przygotowania Agnieszki Kuczmaszewskiej i Eweliny Czop do listopadowych MP.

POSŁUCHAJ

Głównym organizatorem wydarzenia jest KS 'AGROS” Zamość i PZPC.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A