Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

"Lekcje z ZUS" online

Do 20 listopada szkoły ponadpodstawowe mogą zgłaszać swoich uczniów do olimpiady z wiedzy o ubezpieczeniach społecznych.
"Lekcje z ZUS" online

W tym roku pierwszy etap olimpiady odbędzie się przez Internet. Nauczyciele mogą też korzystać z materiałów multimedialnych do przeprowadzenia zdalnych "Lekcji z ZUS". Mówi Krzysztof Piskorz, koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji z Oddziału ZUS w Lublinie.

POSŁUCHAJ

ZUS przygotował dla uczniów i nauczycieli materiały edukacyjne i scenariusze lekcji.

POSŁUCHAJ

Dodatkowe informacje oraz aktualności są regularnie zamieszczane na profilu ZUS na facebooku. Krzysztof Piskorz zachęca do jej odwiedzania.

POSŁUCHAJ

To już siódma edycja projektu edukacyjnego "Lekcje z ZUS". Do tej pory uczestniczyło w nim prawie 323 tys. uczniów z ponad 1400 szkół w całej Polsce. Na zajęciach uczniowie dowiadują się, jak działają ubezpieczenia, jakie świadczenia z nich wynikają, od czego zależy wysokość emerytury oraz jakie prawa i obowiązki ubezpieczeniowe mają firmy. Zwieńczeniem lekcji o ubezpieczeniach społecznych jest olimpiada. Na jej laureatów czekają cenne nagrody i indeksy na studia na wielu uniwersytetach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A