Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Do piątku przyjmowane są zapisy na kurs sędziowski

Zarząd Okręgowego Kolegium Sędziów Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zaprasza sympatyków piłki nożnej do zapisów na kurs sędziowski. Na obecną chwilę na szkolenie zgłosiło się dziewięć osób.
Do piątku przyjmowane są zapisy na kurs sędziowski

Kurs jest bezpłatny i i adresowany jest do wszystkich osób, które interesują się piłką nożną. Do zapisów na kurs serdecznie zachęca Andrzej Swacha, wieloletni sędzia główny ZOZPN

POSŁUCHAJ

Kandydaci na sędziów muszą wykazywać się bardzo dobrą sprawnością fizyczną.
POSŁUCHAJ

Zajęcia będą podzielone na część teoretyczną i praktyczną, które będą prowadzone w siedzibie ZOZPN (korona zamojskiego stadionu OSiR) lub zdalnie w formie on - line.

POSŁUCHAJ

Po zajęciach odbędą się egzaminy z modułu teoretycznego i części sprawnościowej.

POSŁUCHAJ

Na stronie internetowej pod adresem www.zozpn.pl w dziale "Do pobrania – Okręgowe Kolegium Sędziów" zamieszczona jest ankieta oraz oświadczenie dla kandydatów na sędziów, które powinny być dostarczone wraz ze zgłoszeniem na kurs (dokumenty do pobrania zamieszczone są poniżej).

POSŁUCHAJ

Zgłoszenia drogą pocztową lub osobiście należy dostarczyć do 22.01, a wiec do najbliższego piątku do siedziby ZOZPN.

Więcej informacji pod nr tel. (84) 638-62-40.


 

Warunki uczestnictwa w kursie:

- wiek minimum 16 lat (kobiety i mężczyźni)

- wykształcenie minimum średnie lub w trakcie nauki

- brak przeciwwskazań zdrowotnych

- sprawność fizyczna

- zainteresowanie piłką nożną

 

Zainteresowani proszeni są o przesyłanie zgłoszeń, ankiet oraz oświadczenia o niekaralności do dnia 12 stycznia 2021 roku mailem na adres: [email protected]

lub listownie na adres:

Okręgowe Kolegium Sędziów

ul. Królowej Jadwigi 8

22-400 Zamość

Informacje dotyczące kursu można uzyskać dzwoniąc na numer: 84 638-62-40 lub mailowo pod adresem: [email protected]

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A