Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 10 listopada 2025 00:47
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Akademia Mali Odkrywcy

Przed piłkarzami X Turniej Mikołajkowy

Diecezjalny Klub Sportowy „Gaudium” Zamość serdecznie zaprasza na „X Jubileuszowy Turniej Mikołajkowy w halowej piłce nożnej”, który odbędzie się 05.12.2020r. (sobota) o godz. 9.00 na hali OSiR w Zamościu.
Przed piłkarzami X Turniej Mikołajkowy

Tradycyjny turniej organizowany przez DKS Gaudium Zamość odbywał się udziałem miast partnerskich z Ukrainy. Jednak w tym roku ze względu na pandemię wydarzenie zostanie zorganizowane zgodnie z zasadami obowiązującymi podczas rozgrywania takich zawodów.

W Turnieju w dwóch kategoriach wezmą udział kluby sportowe oraz grupy młodzieżowe działające przy parafiach i w szkołach. Podczas turnieju wyróżnieni będą najlepsi piłkarze. Natomiast wszyscy uczestnicy przez Św. Mikołaja obdarowani będą: medalami, pucharami, statuetkami, upominkami, dyplomami i paczkami.

Głównym celem Mikołajkowego Turnieju jest sprawianie radości dzieciom oraz możliwość sprawdzenia się na boisku. Zakończenie zmagań piłkarskich z uroczystym wręczeniem medali, pucharów, nagród oraz paczek od Świętego Mikołaja odbędzie się około godz. 15.00.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie obecności pod nr tel. 606 918 033.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: MieciuTreść komentarza: Impreza była super 😁. Tylu wspaniałych ludzi, starych i młodszych pracowników, piękne przemówienie pani Prezes. Idealna obsługa kelnerska, przepyszne posiłki. Życzę kolejnych 25 lat i więcej.Data dodania komentarza: 19.10.2025, 14:54Źródło komentarza: 25-lecie Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w TyszowcachAutor komentarza: ChristopherTreść komentarza: ...Buenos Ares, that's right :-) Ks. dr Michał to prawdziwy ksiądz z powołania, nie tylko kanclerz swego czasu ale i taki 'proboszcz' powiedzmy, dbający o parafię - posługa na rodzinnej parafii - odprawianie mszy, konfesjonał a zarazem skromny człowiek. Salutations :-)Data dodania komentarza: 16.10.2025, 14:45Źródło komentarza: Ekwador oczami misjonarza - opowieść o Kościele, posłudze i kulturzeAutor komentarza: ZamosciankaTreść komentarza: Mój syn do tej pory wspomina lekcje geografii w "spoleczniaku" prowadzone przez p. Jacka Podkoscielnego. Genialny nauczyciel, pasjonat i super ciekawy człowiek .Data dodania komentarza: 10.10.2025, 13:45Źródło komentarza: Jacek Podkościelny