Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Rusza Liga LZS Piłki Siatkowej

W Zamojskiej Lidze LZS Piłki Siatkowej biorą udział wszystkie chętne drużyny. W sezonie 202/2021 w rozgrywkach zagrają kobiety i mężczyźni. Liga Piłki Siatkowej dla niektórych drużyn to już tradycja ponieważ zawodnicy biorą w niej udział co roku. Zespoły, które zgłosiły się do ligi trenują na własnych miejscowych halach.
Rusza Liga LZS Piłki Siatkowej

Pierwsza kolejna gier odbędzie się w niedzielę (13.12) na hali tenisowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8. Rozgrywki o godz. 9.45 rozpocznie REPREZENTACJA GMINY ADAMÓW i GMINA GRABOWIEC. Następnie o godz. 10.30 do rozgrywek przystąpią STRAŻACY ZAMOŚĆ i drużyna VOLLEYBEER. Natomiast o godz. 11.30 rozgrywki zakończy mecz 3. BATALIONU ZAMOŚĆ oraz UKS „SKORPION” ZAMOŚĆ.


Głównymi celami rozgrywek siatkarskiej ligi są:
- popularyzacja gry w piłkę siatkową na terenie miasta Zamość i powiatu Zamojskiego,
- wyłonienie Mistrza Miasta Zamość i powiatu Zamojskiego,
- wyłonienie najlepszej i najlepszego zawodnika ligi,
- zachęcenie do aktywnego spędzenia wolnego czasu,
- integracja.


Organizatorem Ligi Siatkówki jest Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu.

Poniżej prezentujemy planowy terminarz rozgrywek.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa