Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama STORM - sklep firmowy

Zawody akrobatyczne przed nami

Salta w przód i w tył, salta proste i z obrotami, śruba, półśruba, a także szpagaty, skoki, przewroty, oraz inne figury gimnastyczne to zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które odbywają się w KS Erka. Tego typu treningi prowadzone są na sali gimnastycznej przy ul. Lipskiej 63 w Zamościu. Są to zajęcia akrobatyczne wykonywane na materacach i trampolinach oraz zajęcia w powietrzu na szarfach. Oprócz akrobatyki w klubie prowadzone są także zajęcia z parkour.
Zawody akrobatyczne przed nami

Wszystkie te umiejętności dzieci i młodzież będą mieli okazję zaprezentować na zawodach pokazowych, które odbędą się już w najbliższa sobotę (12.12) na sali gimnastycznej przy ul. Lipskiej 63 w Zamościu. Ze względu na obostrzenia zawody odbędą się bez udziału publiczności, a ich rozpoczęcie zaplanowano na godz. 10.00. Czym jest akrobatyka i jakie elementy podczas treningu wykonują najmłodsi powiedział Ernest Gdula, prezes i trener akrobatycznego KS Erka.

POSŁUCHAJ


Ernest Gdula dodał, że z uprawiania akrobatyki czy parkur wynika mnóstwo korzyści.
POSŁUCHAJ


Podczas zajęć sportowych do akrobatyki wykorzystywany jest sprzęt miękki.

POSŁUCHAJErnest Gdula dodał, że zajęcia akrobatyczne cieszą się dużym zainteresowaniem. Odbywają się od poniedziałku do piątku do późnych godzin wieczornych.

POSŁUCHAJ

Zajęcia dedykowane są do wszystkich. Mogą w nich uczestniczyć dzieci, które chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz te, które zmagają się ze schorzeniami zdrowotnymi.

POSŁUCHAJ

Zwieńczeniem treningów są liczne zawody, w których dzieci i młodzież biorą udział. Dzięki zawodom mogą sprawdzić nabyte umiejętności i osiągać nowe sukcesy. Wyuczone umiejętności dzieci zaprezentują już w sobotę.

POSŁUCHAJ

 

KS Erka to nie tylko zięcia dla najmłodszych, ale także dla dorosłych, a treningi odbywają się z parkour oraz z akrobatyki na szarfach.

POSŁUCHAJ

Na czym polegają zajęcia z akrobatyki na szarfach powiedziała trenerka.
POSŁUCHAJ


KS Erka to zajęcia gimnastyczne z akrobatyki oraz taniec na szarfach w powietrzu. Ale nie tylko, bo dużym zainteresowaniem oprócz tych zajęć cieszą się treningi z parkour. Jest to dyscyplina, która pochodzi z Francji i polega na pokonywaniu przeszkód stojących na drodze w jak najprostszy i najszybszy sposób. Parkour to inaczej pokonywanie przeszkód zabudowy miejskiej. Na czym polegają zajęcia z parkour powiedział trener prowadzący zajęcia Michał Saliński.

POSŁUCHAJ

Trener podczas zajęć stara się przekazać najmłodszym swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które zdobył sam.

POSŁUCHAJ

Na jakich przyrządach dziewczęta i chłopcy ćwiczą parkour?
POSŁUCHAJ

Ernest Gdula dodał rekrutacja do grup prowadzona jest przez cały rok, a gdzie dokonać zapisów na zajęcia z akrobatyki oraz parkour?

POSŁUCHAJ


Sprawdzianem zdobytych umiejętności dzieci i młodzieży są zawody, które w dn. 12.12 w godz.10.00 – 15.30 odbędą się na sali gimnastycznej przy ul. Lipskiej 63 w Zamościu.

Prezentacja treningów w KS Erka

Kliknij aby odtworzyć

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowa