Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Z OSTATNIEJ CHWILI:
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
  • „Biblioteka jest wśród nas” - GOK w Suścu
Reklama Menstyl

Zagłosuj i pozwół wygrać Zamościowi

Zamość coraz bliżej wygranej w plebiscycie Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016.
Zagłosuj i pozwół wygrać Zamościowi

Autor: wikipedia.pl

Twój głos może zdecydować o zwycięstwie! Czas plebiscytu mija 6 grudnia.

 

Zamość ma szansę zostać Miastem Roku 2016 – dzięki głosom internautów trafił do pierwszej dziesiątki miast w plebiscycie. To idealny moment, by wesprzeć Zamość swoim głosem i wygrać atrakcyjne nagrody. 

Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 to plebiscyt, dzięki któremu mieszkańcy mogą przedstawić najciekawsze walory swoich miejscowości. Najważniejsze jest zaangażowanie wszystkich, którzy… kochają to miasto! To dzięki ich głosom Zamość aktualnie znajduje się w pierwszej dziesiątce. Apetyt rośnie w miarę… głosowania!

Głos można oddawać codziennie na stronie www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/ Warto też uzasadnić swój wybór – na autorów najciekawszych komentarzy czekają atrakcyjne nagrody – aparat fotograficzny FUJIFILM Instax i 3 bony podarunkowe do sieci Empik o wartości 100 zł.

Dzięki plebiscytowi więcej osób może poznać urok miasta i atrakcje turystyczne regionu. Oprócz tytułu Miasta Roku 2016 miejscowości zyskają bowiem wsparcie HRS – organizatora plebiscytu w promocji regionu w kanałach związanych z marką.  

Warto śledzić przebieg głosowania na stronie i profilach społecznościowych HRS i wspierać miasto w drodze do finału plebiscytu. Szczegółowe informacje dostępne są na www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/ i na Facebooku HRS


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Krystyna PiotrowskaTreść komentarza: Maja jesteś wielka❤️moja, tak trzymajData dodania komentarza: 9.12.2025, 10:39Źródło komentarza: Maja PiotrowskaAutor komentarza: Prezes ZamToP-u K.M.Treść komentarza: ZamToP idzie dalej z pomysłem ochrony ptaków w zimie w miastach regionu. Proponujemy ( poprzez wysłanie pism do UM) aby w parkach miejskich zainstalować stojące, duże karmniki. Spacerowicze (a szczególnie dzieci) będą mogli przynieść i złożyć tam karmę , jabłka, orzechy, słoninkę. Będzie to czysta edukacja- czynna ochrona przyrody. Daj Bóg aby to był zwyczaj młodego pokolenia odwiedzającego park w zimie. Służby miejskie także mogą uzupełniać takie puste karmniki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 23:38Źródło komentarza: Akcja Karmnik organizowana przez Zamojskie Towarzystwo PrzyrodniczeAutor komentarza: SłuchaczTreść komentarza: Daj Boże więcej tak młodych organistów z takim wyczuciem sprawy jak Pani KarolinaData dodania komentarza: 22.11.2025, 17:57Źródło komentarza: Karolina SokółAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Moja ulubiona audycja w nowej odsłonie powraca, bardzo dobra wiadomość! Słucham zawsze jak tylko mam możliwość w radiu, ale kiedy nie mogę to lubię odsłuchiwać audycję na waszej stronie. PozdrawiamData dodania komentarza: 26.10.2025, 22:47Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia ZamośćAutor komentarza: Halina KwiatkowskaTreść komentarza: Gratulacje dla naszych nauczycieli z Przedszkola w Kalinowicach. Jestem dumna i dziękuję za waszą pracę i zaangażowanie.Data dodania komentarza: 25.10.2025, 14:53Źródło komentarza: Tydzień chleba i produktów zbożowych w przedszkolu w Kalinowicach (Gmina Zamość)Autor komentarza: AlaTreść komentarza: Bardzo dobra wiadomość, często słuchałam audycji, a kiedy nie mogłam odsłuchiwałam na stronie. Nie mogę doczekać się na nową odsłonę audycji pielgrzymkowej.Data dodania komentarza: 24.10.2025, 20:28Źródło komentarza: Audycja pielgrzymkowa wraca na antenę Katolickiego Radia Zamość