Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Muzealne propozycje na ferie

Ruszyły ferie. Wielu rodziców zastanawia się, jak zorganizować swoim pociechom wolny czas, skoro narodowa kwarantanna zamknęła wiele możliwości.
Muzealne propozycje na ferie

Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał w Zamościu zapewnia jednak, że aby spędzić ferie ciekawie, nie trzeba wychodzić z domu.

POSŁUCHAJ

W spotkaniach można wziąć udział za pośrednictwem dowolnego urządzenia z dostępem do internetu, np. komputera, tabletu lub telefonu. Zajęcia będą się zaczynały o godz. 11.00. Każde z nich potrwa ok. 40 minut.

POSŁUCHAJ

W drugim tygodniu ferii też będzie ciekawie. Pierwsze spotkanie, które zaplanowane jest na 12 stycznia, odbędzie się pod tajemniczo brzmiącym tytułem „Zęby smoka i inne budowle obronne”.

POSŁUCHAJ

To jednak nie wszystko – Muzeum Arsenał przygotowało dla uczestników niespodzianki.

POSŁUCHAJ

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Szczegółowy program dostępny jest na stronie www.muzeumarsenal.pl.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFMAutor komentarza: Agnieszka BielakTreść komentarza: Cieszę się bardzo z tego odkrycia i wierzę, że w tych zabytkowych murach ukrych jest jeszcze wiele skarbów i tajemnic, które zostaną odkryte wraz z odbudową kościoła.Data dodania komentarza: 03.05.2024, 11:52Źródło komentarza: Zaskakujące odkrycia w parafii DubAutor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. Budzyńskiego