Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Członkowie zorganizowanej grupy przestępczej staną przed sądem

Do Sądu Okręgowego w Lublinie, na wniosek Prokuratury Rejonowej w Hrubieszowie wpłynął akt oskarżenia w sprawie obywateli Polski.
Członkowie zorganizowanej grupy przestępczej staną przed sądem

Autor: Straż graniczna

Zatrzymani mężczyźni brali udział w zorganizowanej grupie przestępczej. O szczegółach zatrzymania członków grupy informuje porucznik SG Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy komendanta NOSG.

POSŁUCHAJ


Czym zajmowali się członkowie grupy informuje porucznik Dariusz Sienicki.
POSŁUCHAJ

W stosunku do 5 obywateli Polski Sąd Rejonowy w Hrubieszowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Postępowanie przygotowawcze zostało zakończone skierowaniem przez Prokuraturę Rejonową w Hrubieszowie do Sądu Okręgowego w Lublinie aktu oskarżenia wobec 10 osób o czyny z art. 258 § 1 i 3 kk, art. 54 § 1 i 2 kks w zb. z art. 86 § 1 i 3 kks w zb. z art. 63 § 2 i 6 kks w zw. z art.7 § 1 kks w zw. z art. 6 § 2 kks w zw. art. 37 § 1 pkt.  5 kks i inne. Osoba, u której znaleziono narkotyki została także oskarżona o czyn z art. 62 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Warto dodać, iż ustalenia poczynione w trakcie śledztwa pozwoliły na wyłączenie części materiałów do odrębnego rozpoznania, z uwagi na możliwość popełnienia przez część z podejrzanych przestępstw polegających na wyłudzaniu kredytów.

 

 

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A