Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama OKO-MED Zamość

Zrealizowano remonty z budżetu obywatelskiego

W minionym 2020 roku w ramach zamojskiego Budżetu Obywatelskiego remontów doczekały się nie tylko ulice, ale także chodniki i parkingi. Dzięki wybranym projektom poprawiły się warunki drogowe dla kierowców, pieszych i rowerzystów.
Zrealizowano remonty z budżetu obywatelskiego

Dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu Marcin Nowak przyznał, że ubiegłoroczne inwestycje dotyczyły przede wszystkim remontów ulic: Wąskiej, Bukowej, Szymonowica i Klonowicza.

POSŁUCHAJ

W ramach projektu udało się wyremontować także boczną ulicę Majdan.
POSŁUCHAJ

Inne inwestycje dotyczyły także remontów nawierzchni dróg i chodników na osiedlach: Słoneczny Stok, Młyńska, Janowice, czy Świętego Piątka.

POSŁUCHAJ

Marcin Nowak dodał, że w ramach BO poprawiły się także warunki drogowe na ulicy Podleśnej oraz na ul. Kilińskiego.
POSŁUCHAJ

Na każde zadanie, które mieszkańcy wybrali w ramach głosowania internetowego i zebrań osiedlowych przeznaczono 100 tysięcy złotych.

Więcej o podsumowaniu zrealizowanych inwestycji drogowych oraz o przyszłych remontach, które na terenie naszego miasta zostaną wykonane w tym roku można usłyszeć na antenie naszego radia w audycji Rozmowa dnia w środę i czwartek (20 - 21.01) o godz. 8.40 i 15.40. Gościem rozmowy będzie Marci Nowak, dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu.

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”