Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 22:41
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Trwają remonty na Starówce

Na zamojskiej Starówce na Placach Wolności i Stefanidesa oraz ulicy Łukasińskiego prowadzone są prace remontowe. Od szkoły Ekonomik do ronda w pobliżu Kościoła Świętej Katarzyny ruch jest całkowicie zamknięty. Tak, wiec mieszkańcy Starówki oraz inni kierowcy, którzy na co dzień korzystają z własnych samochodów na teren zespołu Staromiejskiego mogą wjechać od ul. Okopowej przy Urzędzie pracy oraz od ul. Kolegiackiej przy Katedrze.
Trwają remonty na Starówce

Przebudowa ulicy Łukasińskiego była planowana na wiosnę tego roku, ale wykonawca zadania (firma STRABAG) uznał, że jest w stanie rozpocząć przebudowę wcześniej. Dzięki temu skróci się czas realizacji całej inwestycji. Co zmieni się po zakończonym remoncie informuje Marcin Nowak, dyrektor zamojskiego Zarządu Dróg Grodzkich.

POSŁUCHAJ

Piesi i kierowcy muszą liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. Z uwagi na prowadzone prace remontowe rozstawione są bariery, a ruch drogowy kierowany jest objazdami. Z użytkowania wyłączone zostały także parkingi na Placach Stefanidesa i Wolności oraz przy Nadszańcu. Kierowcy, którzy chcą pozostawić swoje auta w pobliżu Starówki mogą skorzystać z płatnych i bezpłatnych parkingów.

POSŁUCHAJ

Ile zapłacimy za płatny postój i wykupienie karty abonamentowej, z której korzystać mogą mieszkańcy Starówki?

POSŁUCHAJ

Zgodnie z realizowanym projektem ruch samochodowy, który wróci po remoncie na ul. Łukasińskiego będzie spowolniony. Natomiast ruch pieszy i rowerowy będą traktowane priorytetowo,Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A