Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Na inaugurację II rundy wygrała Padwa Zamość

Na inaugurację II rundy sezonu 2020/2021 Padwa Zamość wygrała na własnym parkiecie z zespołem SMS ZPRP Kielce 39:32.
Na inaugurację II rundy wygrała Padwa Zamość

Sobotni mecz (13.02) pomimo, że ze względu na obostrzenia związane z pandemią rozegrany został bez udziału publiczności, to spotkaniu towarzyszyło wiele emocji. Zdaniem zawodnika Padwy Karola Małeckiego pierwsza runda spotkania w porównaniu z drugą była wymagająca.

POSŁUCHAJ


Pierwszy gwizdek drugiej rundy zakończył się dla Padwy sukcesem, a radości z wygranej nie krył zawodnik Padwy.
POSŁUCHAJ


Po przeprawie treningi zamojskich szczypiornistów są intensywne i odbywają się na siłowni oraz parkiecie hali widowiskowo – sportowej. Szkoleniowiec Padwy, Marcin Czerwonka przyznał, że wynik meczu cieszy.
POSŁUCHAJ

Marcin Czerwonka dodał, że mecz był pełen zaskakujących akcji, zwłaszcza kiedy na tablicy świetlnej widniał remis.
POSŁUCHAJ

Mecz skomentował były zawodnik Padwy Zamość, który przyznał, że kielczanie zagrali bardzo dobre spotkanie.

POSŁUCHAJ

Piotr Gałaszkiewicz dodał, że nie reprezentuje już barw Padwy, ale chętnie ogląda mecze kolegów na żywo. Były zawodnik Padwy zdradził czym zajmuje się zawodowo i dodał, że w czasie wolnym od pracy gra w piłkę ręczną.
POSŁUCHAJ

W kolejnym meczu podopieczni Marcina Czerwonki rozegrają spotkanie (20.02) na wyjeździe z zespołem UJK Kielce. Spotkanie będzie można oglądać na żywo w Internecie na Facebookowym profilu Padwy.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM