Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Skrzyżowanie zostanie przebudowane w rondo

W 2020 roku w Zamościu zrealizowanych zostało dużo inwestycji drogowych, a wiele z nich dotyczyły poprawy bezpieczeństwa oraz płynności w ruchu
Skrzyżowanie zostanie przebudowane w rondo

W roku ubiegłym przeorganizacja skrzyżowania w rondo nastąpiła u zbiegu ulic: Lubelskiej, Piłsudskiego, Wiejskiej i Wojska Polskiego przy Kościele Świętego Michała. Budowa ronda była potrzebna, o czym świadczy zadowolenie kierowców, korzystających z ronda, o czym informuje Marcin Nowak, dyrektor Zamojskiego Zarządu dróg Grodzkich.

POSŁUCHAJ


Zmiana ruchu nastąpiła także przy szkole Podstawowej Nr 7 w Zamościu u zbiegu ulic: Żdanowskiej, Krysińskiego i Sienkiewicza, gdzie w ramach Budżetu Obywatelskiego skrzyżowanie przebudowano w minirondo.
POSŁUCHAJ

Dzięki budowie rond kierowcom jeździ się lepiej, a przede wszystkim bezpieczniej. Na ten rok zaplanowano przeorganizowanie największego skrzyżowana w rondo u zbiegu ulic: Sadowa, Piłsudskiego i Peowiaków. W ramach tej inwestycji ogłoszono przetarg na remont ulicy Piłsudskiego. Na kiedy zaplanowano prace remontowe informuje Marcin Nowak.

POSŁUCHAJ

W czasie prowadzonych remontów kierowcy kierowani będą objazdami.

POSŁUCHAJ

Prace remontowe rozpoczną się, kiedy poprawią się warunki pogodowe.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze