Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Skrzyżowanie zostanie przebudowane w rondo

W 2020 roku w Zamościu zrealizowanych zostało dużo inwestycji drogowych, a wiele z nich dotyczyły poprawy bezpieczeństwa oraz płynności w ruchu
Skrzyżowanie zostanie przebudowane w rondo

W roku ubiegłym przeorganizacja skrzyżowania w rondo nastąpiła u zbiegu ulic: Lubelskiej, Piłsudskiego, Wiejskiej i Wojska Polskiego przy Kościele Świętego Michała. Budowa ronda była potrzebna, o czym świadczy zadowolenie kierowców, korzystających z ronda, o czym informuje Marcin Nowak, dyrektor Zamojskiego Zarządu dróg Grodzkich.

POSŁUCHAJ


Zmiana ruchu nastąpiła także przy szkole Podstawowej Nr 7 w Zamościu u zbiegu ulic: Żdanowskiej, Krysińskiego i Sienkiewicza, gdzie w ramach Budżetu Obywatelskiego skrzyżowanie przebudowano w minirondo.
POSŁUCHAJ

Dzięki budowie rond kierowcom jeździ się lepiej, a przede wszystkim bezpieczniej. Na ten rok zaplanowano przeorganizowanie największego skrzyżowana w rondo u zbiegu ulic: Sadowa, Piłsudskiego i Peowiaków. W ramach tej inwestycji ogłoszono przetarg na remont ulicy Piłsudskiego. Na kiedy zaplanowano prace remontowe informuje Marcin Nowak.

POSŁUCHAJ

W czasie prowadzonych remontów kierowcy kierowani będą objazdami.

POSŁUCHAJ

Prace remontowe rozpoczną się, kiedy poprawią się warunki pogodowe.
 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A