Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Dzieci z Zamościa będą uczyc się pływać

Miasto Zamość z funduszu Ministerstwa Sportu – Departament Sportu dla Wszystkich otrzymało dofinansowanie na zajęcia nauki pływania na rok 2021 w wysokości 78 000 złotych.
Dzieci z Zamościa będą uczyc się pływać

Dzięki wsparciu dzieci ze szkół podstawowych z terenu Miasta Zamość będą mogły uczestniczyć w Programie Powszechnej Nauki Pływania pn. „Umiem Pływać”, o czym informuje Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR.

POSŁUCHAJ

Celami zajęć programowych są;
- upowszechnienie aktywacji fizycznej dzieci,
- nabycie podstawowych umiejętności pływania,
- edukacja w zakresie bezpiecznego korzystania z akwenów wodnych,
- korygowanie wad postawy,
- rozwijanie sportowych pasji.

Program dedykowany jest dla uczniów klas I-III z zamojskich szkół podstawowych i będą odbywać się na małym i dużym basenie.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A