Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 22:26
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Wiosną pojedziemy tomaszowską obwodnicą

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to już w maju tego roku kierowcy i podróżni pojadą blisko 10-kilometrowym odcinkiem obwodnicy Tomaszowa Lub. Przypomnijmy, że elementem obwodnicy jest także budowa drogi S17 pomiędzy Piaskami, a granicą z Ukrainą w Hrebennem. Aktualnie prace budowlane przy użyciu ciężkiego sprzętu typu; samochody ciężarowe, koparki czy inne maszyny przebiegają zgodnie z założonym planem.
Wiosną pojedziemy tomaszowską obwodnicą

Obwodnica to od wielu lat oczekiwane marzenie, nie tylko mieszkańców, ale także kierowców, którzy na co dzień korzystają z jezdni miasta. Zdaniem burmistrza Tomaszowa Lubelskiego Wojciecha Żukowskiego obwodnica przede wszystkim zmniejszy ruch w mieście, co wpłynie na płynność i szybką komunikację.

POSŁUCHAJ


Inwestorem jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

POSŁUCHAJ


Przyszła trasa będzie miała dwie jezdnie, każda z dwoma pasami ruchu.

POSŁUCHAJ


W tym roku podjęto decyzję o kontynuowaniu prac związanych z budową drogi dwujezdniowej.

POSŁUCHAJ


Obwodnica Tomaszowa Lubelskiego kierowcy pojadą prawdopodobnie już w maju, a ekspresówka zostanie oddana do użytku w 2023 roku.Obwodnica Tomaszowa Lubelskiego to nie tylko drogi główne, dojazdowe, ale także mosty po których komunikacja odbywa się pieszo. W tej chwili prowadzone są roboty wykończeniowe przy obiektach inżynierskich oraz przy budowie trasy głównej. Natomiast na wiaduktach prowadzone są prace nawierzchniowe i zabezpieczające oraz związane z wyposażeniem obiektów.  Na ukończeniu jest już także ok. 300-metrowa estakada w dolinie Sołokiji. O postępujących pracach będziemy Państwa informować na bieżąco. 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A