Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Zielony Zakątek

Akademiccy mistrzowie województwa

Reprezentacja Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu po raz dziesiąty z rzędu zdobyła złoty medal Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w tenisie stołowym. Drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Kozieł, Łukasz Jarocki i Arkadiusz Żuk. Trenerem zespołu jest Piotr Kostrubiec.
Akademiccy mistrzowie województwa

Autor: Zwycięska drużyna – fot. KU AZS PL / Dariusz Zielant.

W sobotę (06.03) odbył się turniej drużynowy Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego 2020/2021 w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn. W finale rozgrywek AMWL mężczyzn reprezentacja UPZ okazała się lepsza od zespołu UMCS i zdobyła tytuł mistrzowski oraz medal z najcenniejszego kruszcu. Brązowy medal i trzecie miejsce na podium zajęła drużyna Politechniki Lubelskiej.

– To dla nas kolejny tytuł mistrzowski. Ten rok jest szczególny, ponieważ po raz dziesiąty z rzędu zdobyliśmy złote medale AMWL. Przed nami w kwietniu Akademickie Mistrzostwa Polski. Choć skład w tym roku bardzo ewaluował, zrobimy wszystko, aby powalczyć o medale i awans do Mistrzostw Europy 2022 – powiedział szkoleniowiec reprezentacji UPZ.

Serdecznie gratulujemy drużynie sukcesu i liczymy na kolejne owocne osiągniecia w tenisie stołowym.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze