Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama MHR - Karp z Białki

Dni Otwarte UPZ

Studenci Uczelni Państwowej w Zamościu zapraszają na Dni Otwarte, które odbędą się online (23-25 marca).
Dni Otwarte UPZ

Autor: UPZ

Przez trzy dni będą oprowadzać i zapoznawać młodszych kolegów ze swoją uczelnią. Studenci Uczelni Państwowej w Zamościu zapraszają na Dni Otwarte, które odbędą się online od 23-25 marca. Mówi Karolina Grodzka, przewodnicząca Samorządu Studenckiego UPZ.

POSŁUCHAJ

Wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć UPZ od środka, zadać pytanie wykładowcom, porozmawiać ze studentami oraz dowiedzieć się o interesującym kierunku studiów.

POSŁUCHAJ

Pani Karolina studiuje na jednym z kierunków oferowanych przez UPZ, jak sama mówi – bardzo przyszłościowym.

POSŁUCHAJ

Zapytaliśmy Panią Karolinę, dlaczego warto podjąć studia właśnie na zamojskiej uczelni?

POSŁUCHAJ

Uczelnię Państwową w Zamościu będzie można odwiedzić w dniach 23-25 marca od godziny 10:00, co ważne - Dni Otwarte UPZ będą odbywać się online. Studenci i wykładowcy zapraszają na profil Uczelni na Facebook’u.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A