Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama HERMANOS

Tomasovia Tomaszów Lubelski zagra w finale o awans do I ligi

W weekend (9-11.04) na hali Zespołu Szkół Nr 2 w Tomaszowie Lubelskim rozegrany został Turniej Półfinałowy o awans do I Ligi Kobiet. W rozgrywkach udział wzięły cztery drużyny pań: GKS Wieżyca 2011 Stężyca, KS AZS AWF Warszawa, MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych oraz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski.
Tomasovia Tomaszów Lubelski zagra w finale o awans do I ligi

Autor: Ewa Monastyrska

Po trzydniowym turnieju do walki o awans do I ligi przeszły dwie drużyny: AZS AWF Warszawa i Tomasovia. Dwie czołowe drużyny rozgrywek zakwalifikowały się do finału, w którym mecze zostaną rozegrane systemem każdy z każdym. A jak wyglądały przygotowania dziewcząt do tego turnieju?

POSŁUCHAJ

Tomasovia przegrała pierwszy mecz z Wieżycą Stężycą, jednak kolejne mecze były już zwycięskie. Jakie emocje towarzyszyły po wywalczonym awansie?

POSŁUCHAJ

Marta Chwała, która nie pochodzi z Tomaszowa Lubelskiego zdradziła, że przygodę z siatkówka rozpoczęła., a co był powodem, że została w Tomaszowie?
POSŁUCHAJ


Marta Chwała dodała, że co roku drużyna Tomasovii budowana jest od początku, zatem dziewczęta, które pasjonują się siatkówką mają szansę reprezentować Tomaszów Lubelski. A jakie emocje towarzyszą dziewczętom na parkiecie?
POSŁUCHAJZdaniem kapitan zespołu trenowanie siatkówki to same korzyści.

POSŁUCHAJ

Ze względu na wprowadzone rządowe obostrzenia do 18.04 z bazy sportowej mogą korzystać wyłącznie zawodnicy posiadający licencje. A z jakich obiektów w ramach przygotowań korzystają siatkarki Tomasovii?

POSŁUCHAJSiatkarki czeka teraz finał o awans do I ligi, a jak będą wyglądać przygotowania do tych rozgrywek?

POSŁUCHAJDziewczętom udało się zakwalifikować do finału, dlatego drużyna Tomasovii ma nadzieję, ze rozgrywki finałowe odbędą się na własnym terenie.

POSŁUCHAJ


Burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski przyznał, że Miasto Tomaszów Lubelski poczyni starania w kierunku organizacji rozgrywek finałowych.

POSŁUCHAJTurniej w siatkówce odbędzie się bez udziału publiczności, ale transmisje będzie można oglądać na żywo w Internecie. Do kibicowania przez Internet serdecznie zachęca Marta Chwała.

POSŁUCHAJ


W finale o awans do I ligi Tomasovia zagra z takimi klubami jak KS AZS AWF Warszawa, KS BAS Kombinat Budowlany Białystok oraz MKS Sokół Mogilno. Tomasovii gratulujemy awansu i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do KrasnobroduAutor komentarza: qwertyTreść komentarza: Nareszcie trochę normalniejData dodania komentarza: 15.05.2024, 11:01Źródło komentarza: Zamość: Zmiana organizacji ruchuAutor komentarza: ks. WladyslawTreść komentarza: Ciekawa aidycja, duzo inofracji o losach klasztoru, zaangazowaiu partiotycznym OO Bernardynow. Historia ludzka wpleciona w Boze plany. Pozdrawiam OO Bernardynow z Radecznicy z Ojcem Kustoszem na czele.Data dodania komentarza: 06.05.2024, 22:16Źródło komentarza: O. Sylwester Skirliński OFM