Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Co wiesz o Konstytucji?

Udział w tym konkursie to doskonała okazja do sprawdzenia wiedzy na temat jednego z najważniejszych wydarzeń w historii naszego kraju. Chodzi o konkurs pod hasłem „230 Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Polsce”, który organizuje Biblioteka Publiczna Gminy Zamość.
Co wiesz o Konstytucji?

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów szkół Gminy Zamość oraz osób dorosłych, a zadanie do wykonania, to wypełnienie i przesłanie do organizatora specjalnego kuponu, na którym znajdują się pytania, dotyczące naszej pierwszej ustawy zasadniczej.

POSŁUCHAJ

Na nagrody mogą liczyć ci z uczestników, którzy udzielą prawidłowych odpowiedzi na wszystkie pytania. Informacje o wynikach zostaną zamieszczone na stronie internetowej biblioteki i jej profilu na portalu Facebook, a o wygranej i formie jej odbioru zwycięzcy zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailowo.

POSŁUCHAJ

Konkurs odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Zamość Ryszarda Gliwińskiego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A