Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 23:19
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

Uwaga na kolarzy na trasach gmin: Krasnobród, Adamów i Łabunie

Klub Sportowy „Agros” Zamosc w ten weekend (7-9.05) organizuje Puchar Polski w kolarstwie szosowym.
Uwaga na kolarzy na trasach gmin: Krasnobród, Adamów i Łabunie
Autor: KS Agros Zamość

Na terenie powiatu zamojskiego na trasach gmin: Krasnobród, Adamów i Łabunie mogą pojawić się utrudnienia w ruchu. Wyścig kolarski potrwa do niedzieli (09.05), a w zmaganiach weźmie udział  blisko 140 osób.

Już w piątek (07.05) w godz. od 12:00 do 18:00 odbędzie się jazda indywidualna na czas. Zawodnicy będą poruszali się odcinkiem drogi powiatowej Krasnobród - Zielone - Krasnobród. Kolarze wystartują, a później spotkają się na mecie na ulicy Tomaszowskiej w Krasnobrodzie.

Na czas wyścigu droga biegnąca z Krasnobrodu w kierunku Tomaszowa Lubelskiego będzie zamknięta.

Drugiego dnia kolarskich zmagań, w sobotę (8.05) w godzinach 10:30 - 16:00 organizatorzy zaplanowali wyścig ze startu wspólnego.

Peleton przejedzie trasą: Krasnobród - Majdan Wielki - Hutków - Suchowola - Feliksówka - Majdan Ruszowski - Łabunie - Ruszów - Ruszów Kolonia - Zalesie - Rachodoszcze - Suchowola - Krasnobród. Kolarze rozpoczną i zakończą wyścig w Krasnobrodzie (Aleje Najświętszej Marii Panny).

Na trasach przejazdu kolarzy wystąpią okresowe utrudnienia w ruchu. Drogi na trasach gmin: Krasnobród, Adamów i Łabunie na czas przejazdu będą zamknięte. Do kierowców apelujemy o cierpliwość, wzmożoną czujność i zwracanie uwagi na polecenia wydawane przez służby zabezpieczające wyścig.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A