Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 18:52
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

28 maja skorzystamy z tomaszowskiej pływalni

Od 1 maja z obiektów sportowych mogą korzystać sympatycy aktywności fizycznej, a są to m.in. piłkarze, lekkoatleci, tenisiści oraz inne osoby, które trenują na świeżym powietrzu. Zajęcia sportowe odbywają się przy zachowaniu limitu do 50 osób (zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych).
28 maja skorzystamy z tomaszowskiej pływalni

Od soboty (15.05) wydarzenia sportowe na świeżym powietrzu mogą odbywać się z udziałem max. 25 proc. publiczności, co bardzo ważne jest dla sportowców.

POSŁUCHAJ


Aktualnie baseny otwarte są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, którzy uczęszczają na zorganizowane zajęcia sportowe, a są to m.in kursy doskonalące umiejętności pływackie. Jednak niebawem otwarcie basenów i aquaparków nastąpi dla wszystkich. Stanisław Pryciuk dodał, że już od 28 maja z krytej pływalni w Tomaszowie Lubelskim będą mogli skorzystać wszyscy chętni.
POSŁUCHAJ


Stanisław Pryciuk dodał, że sympatycy aktywności sportowej w Tomaszowie Lubelskim mogą korzystać także z innych obiektów.
POSŁUCHAJ

Pod koniec maja różnego rodzaju obiekty będą funkcjonowały w reżimie sanitarnym, w których obowiązywać będzie limit osób – max. 1 os. na 15 m kw. Imprezy sportowe na halach będą mogły odbywać się także z udziałem kibiców. Jednak nie będzie to więcej niż 50 proc. liczby miejsc przewidzianych dla publiczności. Podmioty organizujące różnego rodzaju imprezy sportowe są zobowiązane udostępnić publiczności co drugie miejsce na widowni, w rzędach naprzemiennie. Natomiast w przypadku braku wyznaczonych miejsc na widowni musi być zachowana odległość 1,5 metra pomiędzy widzami. Siłownie, kluby fitness, baseny oraz inne obiekty sportowe otwarte będą dla wszystkich już od przyszłego tygodnia, bo od 28 maja.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A