Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Otwarcie obiektów OSiR w sportowym stylu

Na terenie zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (9.12) nastąpiło oficjalne otwarcie nowoczesnej siłowni i hali do tenisa ziemnego. Siłownia została zlokalizowana w budynku Dziennego Domu Senior Wigor, a hala do tenisa ziemnego na terenie dawnego otwartego basenu.
Otwarcie obiektów OSiR w sportowym stylu

W uroczystości otwarcia i poświecenia nowych obiektów sportowych uczestniczyli przedstawiciele władz Zamościa: prezydent miasta Andrzej Wnuk, dyrektor Wydziału Kultury i Sportu Małgorzata Bzówka, Przewodniczący Rady Miasta w Zamościu Jan Wojciech Matwiejczuk oraz radni miasta Zamość. W otwarciu uczestniczyli zaproszeni goście aktor Tomasz Stockinger i zapaśnik Andrzej Supron. Przybyła na halę publiczność miła okazję zobaczyć pokaz grupy Dynasty Workout, mecz Legii Soccer Schools,oraz grę w tenisa reprezentantów Polski; Kamila Majchrzaka, Klaudii Jans-Ignacik, Anny Hertel,  Szymona Walkówa. Jarosław Bula, główny koordynator grupy Dynasty Workout, wyjaśnił na czym polega Street Workaut.

POSŁUCHAJ

Wszystkich zaproszonych gości powitał Wojciech Adamczyk, dyrektor zamojskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Siłownia, która nosi nazwę „Kuźnia Formy" wyposażona została w nowoczesny, siłowy i rekreacyjny sprzęt, z którego jednocześnie będzie mogło korzystać sto osób. Szatnie wyposażone są w pięćdziesiąt miejsc dla kobiet i tyle samo dla mężczyzn. Wojciech Adamczyk, dyrektor zamojskiego OSiR poinformował, że obiekty powstały w rekordowym czasie na potrzeby mieszkańców, którzy dotychczas korzystali ze starej siłowni oraz otwartych kortów do tenisa zimnego.

POSŁUCHAJ

Dla mieszkańców miasta i okolic OSIR przygotował specjalne oferty promocyjne, które mają zachęcić wszystkich do korzystania z siłowego sprzętu sportowego.

POSŁUCHAJ

Wskazówek korzystania z nowoczesnego sprzętu siłowego udzielą wykwalifikowani instruktorzy.

POSŁUCHAJ

Wielofunkcyjna nawierzchnia hali do tenisa ziemnego o łącznej powierzchni 2025 m będzie przeznaczona do gry w tenisa (trzy korty), ale również umożliwi grę w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną. Z hali będą mogli korzystać głównie tenisiści, uczniowie oraz wszyscy chętni.

POSŁUCHAJ

Zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski Andrzej Supron stwierdził, że tenis ziemny to dyscyplina ogólnorozwojowa.

POSŁUCHAJ

Andrzej Supron jest propagatorem sportu w każdej postaci. Jego zdaniem sport kształtuje cechy charakteru.

POSŁUCHAJ

Propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia idzie w dobrym kierunku ponieważ obiekty OSiR otwarte są codziennie w godz. 6.00 – 22.00, aby wszyscy chętni mogli z nich korzystać o dowolnej porze dnia.

 

Występ pokazowy grupy Dynasty Workout

Kliknij aby odtworzyć

Kliknij aby odtworzyć
Kliknij aby odtworzyć

Kliknij aby odtworzyć
Kliknij aby odtworzyć

Pokazowa gra w tenisa naszych reprezentantów Polski.

Kliknij aby odtworzyć

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

słuchaczka 12.12.2016 13:56
wspaniałe zdjęcia i rozmowy

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TomekTreść komentarza: Pozdrowienia dla Pani EwelinyData dodania komentarza: 10.05.2026, 13:42Źródło komentarza: dr Ewelina Lilia PolańskaAutor komentarza: Bogusława z ZamościaTreść komentarza: Bogu niech będzie dzięki za pontników Terespola Wyglądają jak kolorowe ptaki Przydało by się więcej takich zagorzałych pontników Można by było za rok połączyć siły. Wsteczny że z innych parafii dojadą potnicy. Wszystko w wolność dzieci Bożych - Amen Maryjo prowadź nas wszystkich wspólną drogą do Jezusa 💕 Święty Stanisławie patronie Polski módl się za nami i wypraszaj dla całego narodu potrzebne łaski przez serce Matki Bożej królowej Polski - Amen. 💓 💏 🤗 🙏 Idąc z Maryją nie pomylisz drogi!!!!! Zaśpiewajmy razem tą piękną pieśń i spotkajmy się za rok w Tereszpolu Szczęść Boże i Ave Maryja!!!!! 🕊️ 🤱 ❤️‍🔥 🙏Data dodania komentarza: 8.05.2026, 12:49Źródło komentarza: Tereszpol. Pielgrzymka do Górecka KościelnegoAutor komentarza: MMTreść komentarza: Piękna inicjatywa. Popieram.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 20:23Źródło komentarza: Ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi w LeżajskuAutor komentarza: TomekTreść komentarza: Super!Data dodania komentarza: 25.04.2026, 09:29Źródło komentarza: Warsztaty kowalskie w NowosiółkachAutor komentarza: SilwaTreść komentarza: Rumunia skradła mi serce szybciej, niż się spodziewałam i ten program brzmi jak świetnie ułożona podróż pełna kontrastów. Miałam okazję odwiedzić zarówno Kluż, jak i okolice Braszowa i do dziś pamiętam klimat tych miejsc, zwłaszcza spacer po Sibiu i widok Karpat o poranku. Największe wrażenie zrobiła na mnie kopalnia soli w Turdzie, która wygląda jak inny świat pod ziemią, oraz spokojna atmosfera klasztorów, gdzie naprawdę można złapać oddech. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że przy tak intensywnym planie i przemieszczaniu się między krajami bardzo ważne jest dobre ubezpieczenie turystyczne. Sama mam całoroczne ubezpieczenie w AXA i nie raz dało mi to poczucie spokoju w podróży. Nawet jeśli wszystko idzie zgodnie z planem, świadomość zabezpieczenia naprawdę robi różnicę. Ten wyjazd wygląda na idealne połączenie duchowości, historii i przygody, a Rumunia potrafi zaskoczyć na każdym kroku. Jeśli ktoś się waha, to zdecydowanie warto dać się porwać tej mniej oczywistej, ale niezwykle pięknej części Europy.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 15:06Źródło komentarza: RUMUNIA 11-17.07.2026 r.Autor komentarza: MariuszTreść komentarza: Cieszę się że po raz kolejny mogę wysłuchać tych wartościowych Rekolekcji.Data dodania komentarza: 31.03.2026, 17:30Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2026