Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Menstyl

Festiwal Sportu dla Rodziny

Już w najbliższą niedzielę (13.06) o godz. 14.00 w Parku Miejskim w Zamościu odbędzie się VII edycja Festiwalu Sportu dla Rodziny organizowanego w ramach zadania „Aktywni i zdrowi”.
Festiwal Sportu dla Rodziny

Podczas Festiwalu będzie moc atrakcji dla wszystkich, a na wydarzenia wszystkich bo dzieci, młodzież i całe rodziny zaprasza Sławomir Tór, prezes MKS Padwa Zamość.

POSŁUCHAJ

W programie przewidziano m.in.:
- turniej szachowy wychowanków Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu

- gry i zabawy WORD Zamość (symulator dachowania)

- pokazy akrobatyczne Klubu ERKA(na szafie, na strefie parkour i na ścieżce),

- spotkanie z lekarzem i dietetykiem

- konkurencje sportowe,

- konkurencje rekreacyjne indywidualne i rodzinne,

- kajaki po akwenie parku miejskiego,

- strefa dla najmłodszych (m.in. zjeżdżalnie, basen z łódeczkami),

- na scenie wystąpi młodzież z Młodzieżowego Domu Kultury oraz inne zespoły taneczne i wokalne.


Uczestnicy wydarzenia będą mogli spotkać się z zawodnikami I-ligowego zespołu Padwa Zamość, a Ci którzy wezmą udział w rywalizacjach sportowych otrzymają atrakcyjne nagrody.

Podczas Festiwalu Sportu zorganizowana zostanie kwesta na rzecz Anny Pogudź, która zmaga się z glejakiem. Wspierając Anię wolontariusze będą zbierać do puszek środki finansowe. Liczy się każdy grosz, więc wspomóżmy Anię.

 



 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: GośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu Pawłowi za często wypowiadane słowa na zakończenie mszy;, módlmy się za tych,którzy prosili Nas o modlitwę,którym modlitwę jesteśmy winni i którzy tej modlitwy teraz bardzo potrzebują . Nie jestem z tej parafii ,ale czasem bywam albo oglądam i bardzo jestem wdzięczna.I księdzu proboszczowi za wrażliwość na chorych.Niech dobry Bóg wynagrodzi.Data dodania komentarza: 20.04.2025, 19:29Źródło komentarza: Wielka Sobota - cisza, która prowadzi do światłaAutor komentarza: DiscoManiakTreść komentarza: Bardzo brakuje mi tej szkoły. Ciepła i przytulna...Data dodania komentarza: 18.04.2025, 21:04Źródło komentarza: Wieczornica w Hucie TarnawackiejAutor komentarza: WJRTreść komentarza: Z okazji ustanowienia Kapłaństwa życzymy wielu łask Bożych i siły Ducha Świętego w posłudze! 🙏 "Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, i aby wasz owoc trwał.” Wspólnota w Jego rękuData dodania komentarza: 17.04.2025, 22:35Źródło komentarza: Msza Krzyżma w zamojskiej KatedrzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: Bardzo piękna i wzruszająca inscenizacja Misterium Męki Pańskiej przygotowane przez Stowarzyszenie Moje NowosiółkiData dodania komentarza: 17.04.2025, 11:14Źródło komentarza: Misterium Męki Pańskiej w TelatynieAutor komentarza: AKTreść komentarza: Gratulacje Angelika !!!!Data dodania komentarza: 15.04.2025, 10:58Źródło komentarza: Biłgoraj. Świąteczny stół w ZSZiOAutor komentarza: MariuszTreść komentarza: Bardzo fajna inicjatywa w tamtym roku skorzystałem tak że i w tym roku tak zrobię.Data dodania komentarza: 14.04.2025, 13:43Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne "ostatniej szansy" 2025. Dzień III