Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

W Sitańcu rozegrane zostaną Finały Zamojskiej Ligi LZS Piłki Siatkowej

W niedzielę (13.06) na hali sportowej szkoły podstawowej w Sitańcu odbędzie się finał mężczyzn w Zamojskiej Lidze LZS Piłki Siatkowej. Rozgrywki rozpoczęły się w listopadzie jednak gry zespołowe na halach pokrzyżowała pandemia.
W Sitańcu rozegrane zostaną Finały Zamojskiej  Ligi LZS Piłki Siatkowej

Liga Piłki Siatkowej dla wielu drużyn to już tradycja ponieważ zawodnicy biorą w niej udział co roku. Dla męskich i żeńskich składów turnieje to okazja do aktywnego spędzenia czasu wolnego i sprawdzenia swoich umiejętności na tle innych ekip. W niedzielę w godz. 9.00 – 13.30 na parkiecie zaprezentują się mężczyźni.

POSŁUCHAJ

Jakie drużyny zagrają w finale?
POSŁUCHAJ


Krzysztof Pszenniak dodał, że w  kolejną niedzielę (20.06) także w Sitańcu w finale zmierzą się zespoły kobiet.
POSŁUCHAJ

Do finału zakwalifikowało się kilka drużyn.
POSŁUCHAJ

Najlepszym drużynom wręczone będą okazałe medale i puchary.  Głównymi celami rozgrywek siatkarskiej ligi są:
- popularyzacja gry w piłkę siatkową na terenie miasta Zamość i powiatu Zamojskiego,
- wyłonienie Mistrza Miasta Zamość i powiatu Zamojskiego,
- wyłonienie najlepszej zawodniczki ligi,
- zachęcenie do aktywnego spędzenie wolnego czasu,
- integracja.

Organizatorem Ligi Siatkówki jest Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Zamościu.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A