Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 21:30
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Duże zainteresowanie „Czwartkami Lekkoatletycznymi”

Na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu w środę (16.06) odbył się przedostatni wiosenny „Czwartek Lekkoatletyczny”.
Duże zainteresowanie „Czwartkami Lekkoatletycznymi”

Organizatorem zawodów był KS „Agros” Zamość, a w konkurencjach sportowych wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z terenu Miasta Zamość i powiatu zamojskiego.

POSŁUCHAJ

Uczniowie rywalizowali w konkurencjach technicznych oraz w biegach, a na jakich dystansach?
POSŁUCHAJ

W Czwartkach Lekkoatletycznych wzięli udział także reprezentanci Aktywnego Klubu Sportowego „Krok za krokiem” w Zamościu.
POSŁUCHAJ

Wśród dzieci widać duże zainteresowanie konkurencjami lekkoatletycznymi. Uczennice jednej z zamojskich szkół zdradziły co najbardziej lubią w zawodach.
POSŁUCHAJ

Dla młodzieży Czwartki Lekkoatletyczne to przede wszystkim okazja do spotkania się z rówieśnikami i dobra zabawa.
POSŁUCHAJ

Czwartki Lekkoatletyczne mogą być początkiem kariery sportowe w KS Agros Zamość.
POSŁUCHAJ


Konrad Firek dodał, że finał Czwartków Lekkoatletycznych z medalami zaplanowano na najbliższy wtorek (22.06) na zamojskim stadionie.
POSŁUCHAJ

Jak zawsze kolejna edycja tego typu zawodów zaplanowana jest na jesień.

POSŁUCHAJ


W klasach o profilu sportowym młodzież ma więcej godzin wychowania fizycznego, dzięki czemu może nauczyć się odpowiedniego wykonania skoku czy rzutu. Uczęszczanie do klasy sportowej to nie tylko zajęcia fizyczne w szkole, ale również pozaszkolne trenowanie w okolicznych klubach. Konrad Firek podkreślił, że drzwi klubu otwarte są dla wszystkich zawodników, którzy chcieliby trenować jedną z sześciu dyscyplin, do których należą: kolarstwo, podnoszenie ciężarów, zapasy, sumo, łucznictwo i lekkoatletyka. Podczas każdych Czwartków Lekkoatletycznych klubowi trenerzy wyszukując utalentowanych zawodników przyglądają się im z bliska.
POSŁUCHAJ

Nabór do klubu prowadzony jest przez cały rok, a jedynym warunkiem jaki należy spełnić, by zostać zawodnikiem są chęci do trenowania. Osoby, które chciałyby zasilić szeregi klubu mogą zasięgnąć więcej informacji pod nr tel.
84 638 66 79.

 Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A