Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama NATLENOWANI

Zapisy na rajd rowerowy

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zamościu już po raz kolejny zaprasza wszystkich zainteresowanych na rajd rowerowy „Rodzina, rower, radość”.
Zapisy na rajd rowerowy

Rajd zaplanowano w sobotę (26.06) o godz. 10.00, ze startem na rynku Wielkim, a metą na boiskach piłkarskich za zalewem. Na rozpoczęcie wakacji trasa poprowadzi uliczkami miasta. Dla wszystkich chętnych przygotowanych będzie mnóstwo atrakcji, o czym informuje Mateusz Ferens, dyrektor zamojskiego OSiR-u.

POSŁUCHAJ

Nad bezpieczeństwem rowerzystów jak co roku czuwać będą mundurowi z zamojskiej policji. Warto wziąć udział w imprezie ponieważ podobnie jak w latach ubiegłych do wygrania będzie rower i bony towarowe ufundowane przez sponsorów.

Udział w rajdzie jest bezpłatny , a Ci którzy nie posiadają własnych rowerów będą mogli je bezpłatnie wypożyczyć w centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu.


Zapisy do 24.06 kliknij


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"Autor komentarza: TomaszTreść komentarza: super audycja:) @wjegoreku + @radiozamoscData dodania komentarza: 22.11.2023, 10:17Źródło komentarza: Wspólnota "W Jego Ręku" - budowanie relacji z Bogiem i ludźmiAutor komentarza: Paweł z parafi werbkowice.Treść komentarza: serdecznie pozdrawiam księdza proboszcza Stanisława.Data dodania komentarza: 21.11.2023, 19:55Źródło komentarza: Spotkania akademickie w BukowinieAutor komentarza: OjciecTreść komentarza: I tak trzymać! "Róbmy swoje " Nie bójmy się śmierci gdy idziemy kuniej z Tym który ja pokonała.Data dodania komentarza: 18.11.2023, 19:41Źródło komentarza: Wystarczy być...Autor komentarza: Dariusz FrógTreść komentarza: Piękne stroje ludowe .Data dodania komentarza: 17.11.2023, 16:37Źródło komentarza: Lubaczów. Kultura i moda XIX wieku
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A