Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 04:16
Reklama SADEX

Euroregion z absolutorium

23 czerwca w Roztoczańskim Centrum Naukowo-Edukacyjnym w Zwierzyńcu obyło się Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Samorządów Euroregion Roztocze podsumowujące dotychczasową jego działalność.
Euroregion z absolutorium

O spotkaniu powiedział prezes Zarządu Stowarzyszenia, Wojciech Żukowski.

POSŁUCHAJ

Wicemarszałek Województwa Lubelskiego, Michał Mulawa docenił roczną działalność Stowarzyszenia.

POSŁUCHAJ

Roztocze to także województwo podkarpackie. Jak podkreślił wicestarosta lubaczowski, Barbara Broź, najważniejszy jest równomierny rozwój, który  zapewnia Euroregion Roztocze.

POSŁUCHAJ

Na Roztocze przybywają coraz liczniejsze grupy turystów – zauważył starosta biłgorajski, Andrzej Szarlip.

POSŁUCHAJ

Starosta powiatu kraśnickiego, Andrzej Rolla zauważył, że dla rozwoju regionu konieczna jest inwestycja w infrastrukturę i turystykę.

POSŁUCHAJ

Marka Roztocza znana jest już nie tylko w regionie, ale także w Polsce i na świecie – podkreślił dyrektor Roztoczańskiego Parku Narodowego, Andrzej Wojtyło.

POSŁUCHAJ

Samorządowcy nie kryją, że utworzenie Stowarzyszenia Samorządowców Euroregion Roztocze jest dobrym pomysłem. Burmistrz Zwierzyńca, Urszula Kolman, widzi w nim szansę na rozwój.

POSŁUCHAJ

Podczas walnego zgromadzenia Stowarzyszenia Samorządów Euroregion Roztocze Zarząd Stowarzyszenia otrzymał absolutorium.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Jadwiga z rodziny GreniukTreść komentarza: Miło poczytać historii o Dubie,tutaj byli ochrzczeni dzieci mojego pradziadka Józefa Greniuka,mój dziadek to Paweł Greniuk ,miał dużo rodzeństwa.Mieszkam obecnie na ziemiach odzyskanych,zbieram informacje do drzewa genealogicznego rodziny Greniuk.Data dodania komentarza: 03.07.2024, 08:57Źródło komentarza: Bogata historia parafii DubAutor komentarza: KatolikTreść komentarza: Gratuluję że się uda uratować zabytek który jest naszą polską historiąData dodania komentarza: 28.06.2024, 16:51Źródło komentarza: Ostania Msza święta sprawowana w kościele w DubieAutor komentarza: Tolek.Treść komentarza: Po pierwsze -primo :młodzi sportowcy są najważniejsi oraz ich trenerzy-instruktorzy-wychowawcy. Nas kibiców sportowych cieszą wyniki osiągnięte przez sportowców oraz pomoc jaką Włodarze gminy udzielają tym młodym ludziomData dodania komentarza: 13.06.2024, 23:52Źródło komentarza: Gminna Gala Sportu 2024Autor komentarza: gośćTreść komentarza: Niech Bóg błogosławi księdzu w posłudze kapelana.Data dodania komentarza: 10.06.2024, 22:37Źródło komentarza: Ks. Karol JędruszczakAutor komentarza: Józefa KornagaTreść komentarza: To za każdym razem piękna,doniosła uroczystość. Miałam kiedyś zaszczyt uczestniczyć w niej okraszając wykonywane pieśni własnymi wierszami o partyzantach.Data dodania komentarza: 06.06.2024, 22:42Źródło komentarza: XI Koncert Piosenki Partyzanckiej odbędzie się w „Szałasie n/Tanwią”Autor komentarza: JEZIERSKI JTreść komentarza: DZIĘKUJE PIEKNIE -ZA TAKA WSPANIAŁĄ UCZTE O BIEGANIU ,ZE SPORTOWYM POZDROWIENIEM JOZEF JEZIERSKI.Data dodania komentarza: 15.05.2024, 16:04Źródło komentarza: „Ultra Roztocze" 2024 zawita do Krasnobrodu