Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 21:50
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama KARCZMA W DECHĘ

Euroregion z absolutorium

23 czerwca w Roztoczańskim Centrum Naukowo-Edukacyjnym w Zwierzyńcu obyło się Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Samorządów Euroregion Roztocze podsumowujące dotychczasową jego działalność.
Euroregion z absolutorium

O spotkaniu powiedział prezes Zarządu Stowarzyszenia, Wojciech Żukowski.

POSŁUCHAJ

Wicemarszałek Województwa Lubelskiego, Michał Mulawa docenił roczną działalność Stowarzyszenia.

POSŁUCHAJ

Roztocze to także województwo podkarpackie. Jak podkreślił wicestarosta lubaczowski, Barbara Broź, najważniejszy jest równomierny rozwój, który  zapewnia Euroregion Roztocze.

POSŁUCHAJ

Na Roztocze przybywają coraz liczniejsze grupy turystów – zauważył starosta biłgorajski, Andrzej Szarlip.

POSŁUCHAJ

Starosta powiatu kraśnickiego, Andrzej Rolla zauważył, że dla rozwoju regionu konieczna jest inwestycja w infrastrukturę i turystykę.

POSŁUCHAJ

Marka Roztocza znana jest już nie tylko w regionie, ale także w Polsce i na świecie – podkreślił dyrektor Roztoczańskiego Parku Narodowego, Andrzej Wojtyło.

POSŁUCHAJ

Samorządowcy nie kryją, że utworzenie Stowarzyszenia Samorządowców Euroregion Roztocze jest dobrym pomysłem. Burmistrz Zwierzyńca, Urszula Kolman, widzi w nim szansę na rozwój.

POSŁUCHAJ

Podczas walnego zgromadzenia Stowarzyszenia Samorządów Euroregion Roztocze Zarząd Stowarzyszenia otrzymał absolutorium.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A