Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 16:58
Reklama

Euroregion z absolutorium

23 czerwca w Roztoczańskim Centrum Naukowo-Edukacyjnym w Zwierzyńcu obyło się Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia Samorządów Euroregion Roztocze podsumowujące dotychczasową jego działalność.
Euroregion z absolutorium

O spotkaniu powiedział prezes Zarządu Stowarzyszenia, Wojciech Żukowski.

POSŁUCHAJ

Wicemarszałek Województwa Lubelskiego, Michał Mulawa docenił roczną działalność Stowarzyszenia.

POSŁUCHAJ

Roztocze to także województwo podkarpackie. Jak podkreślił wicestarosta lubaczowski, Barbara Broź, najważniejszy jest równomierny rozwój, który  zapewnia Euroregion Roztocze.

POSŁUCHAJ

Na Roztocze przybywają coraz liczniejsze grupy turystów – zauważył starosta biłgorajski, Andrzej Szarlip.

POSŁUCHAJ

Starosta powiatu kraśnickiego, Andrzej Rolla zauważył, że dla rozwoju regionu konieczna jest inwestycja w infrastrukturę i turystykę.

POSŁUCHAJ

Marka Roztocza znana jest już nie tylko w regionie, ale także w Polsce i na świecie – podkreślił dyrektor Roztoczańskiego Parku Narodowego, Andrzej Wojtyło.

POSŁUCHAJ

Samorządowcy nie kryją, że utworzenie Stowarzyszenia Samorządowców Euroregion Roztocze jest dobrym pomysłem. Burmistrz Zwierzyńca, Urszula Kolman, widzi w nim szansę na rozwój.

POSŁUCHAJ

Podczas walnego zgromadzenia Stowarzyszenia Samorządów Euroregion Roztocze Zarząd Stowarzyszenia otrzymał absolutorium.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A