Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wystartuj w rajdzie Tour de Lubelskie

Rower, dzwonek, sprawne hamulce i kask na głowę to wymogi jakie powinien spełnić każdy rowerzysta chcący wziąć udział w rajdzie rowerowym ph. „ Tour de Lubelskie”.
Wystartuj w rajdzie Tour de Lubelskie

To wydarzenie sportowe zaplanowano na sobotę (31.07) o godz. 11.00 na trasie Kalinowice - Krasnobród. W rajdzie może wziąć udział każdy chętny, kto jest zdecydowany w grupie pokonać odcinek 23 kilometrów. Którędy poprowadzi trasa rajdu?

POSŁUCHAJ


Turystyka rowerowa to jedna z ciekawszych form wypoczynku i zwiedzania malowniczego terenu naszego regionu. Dlatego na trasie rajdu mile widziani są zarówno dzieci i młodzież oraz dorośli.

POSŁUCHAJ

Konrad Firek dodał, że zapisy zostały przedłużone do piątku (30.07) poprzez stronę internetową KS Agros Zamość. Aby zgłosić swój udział w Rajdzie rowerowym, wystarczy wysłać zgłoszenie chęci udziału na adres: [email protected]

POSŁUCHAJ

Rajd będzie miał charakter rekreacyjny, który zakończy się piknikiem.
POSŁUCHAJ


Wydarzenie jest częścią wojewódzkiego projektu Tour de Lubelskie, które nawiązuje do promocji największej kolarskiej imprezy w kraju - Tour de Pologne.
POSŁUCHAJ


Wszyscy, którzy dojadą na metę do Krasnobrodu spotkają się na pikniku. Rowerzyści będą mogli wykazać się widzą na temat wyścigu Tour de Pologne, którego jeden z etapów poprowadzi lokalnymi drogami Roztocza. W ramach pikniku przygotowanych będzie dużo atrakcji z licznymi nagrodami.
POSŁUCHAJ

Nad bezpieczeństwem rowerzystów czuwać będzie policjanci, a ruch będzie czasowo ograniczony. Konrad Firek apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności dostosowanie prędkości.
POSŁUCHAJ

Każdy kto weźmie udział w rajdzie „Tour de Lubelskie” otrzyma pamiątkową koszulkę.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kacper KycTreść komentarza: Brawo proszę Księdza 🥰👏Data dodania komentarza: 04.12.2023, 23:08Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: SowaanTreść komentarza: Temat jak najbardziej na czasie, co wzbudza zainteresowanie. Przyjemny odbiór wywiaduData dodania komentarza: 04.12.2023, 18:36Źródło komentarza: Adwent- czas radosnego oczekiwania na przyjście PanaAutor komentarza: ciekawyTreść komentarza: nie mogli się połączyć z rajdem PTTK Zamość? :P, tego samego dnia szliData dodania komentarza: 03.12.2023, 18:13Źródło komentarza: XIV Rajd pieszy ze św. Mikołajem w Gminie ZamośćAutor komentarza: @ElanrTreść komentarza: WITAM kochany KUFER i gratuluję Wam otwartości serca, spontanicznego podejścia do życia i pokazania światu, że bycie seniorem też może być piękne i ciekawe. Jestem szczęśliwa że Was poznałam.! ElaData dodania komentarza: 01.12.2023, 17:22Źródło komentarza: Działalność Grupy Teatralnej "Kufer" ze SzczebrzeszynaAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Super. Pięknie spiewająData dodania komentarza: 24.11.2023, 11:54Źródło komentarza: Biłgoraj. Koncert ukraińskiego zespołu AkordAutor komentarza: Jolanta WacykTreść komentarza: Chciałabym bardzo serdecznie podziękować obu Paniom za wspaniałą inicjatywę, popartą ogromnym wysiłkiem i determinacją, które pozwoliły wprowadzić go w życie z pomocą wielu ludzi dobrej woli, zarówno pojedynczych osób jak i organizacji. Dzisiejsza uroczystość odsłonięcia obelisku z tablicą upamiętniającą imię Stanisława Witeszczaka, w której miałam zaszczyt uczestniczyć, to piękne wydarzenie , o wielkiej wartości emocjonalnej dla mnie, wnuczki Stanisława Witeszczaka, jak również patriotyczno-edukacyjnej dla młodzieży zamojskich szkół.Data dodania komentarza: 23.11.2023, 22:37Źródło komentarza: Pamięci Stanisława Witeszczaka ps. "Konrad"
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A