Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 3 października 2023 19:23
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

Wystartuj w rajdzie Tour de Lubelskie

Rower, dzwonek, sprawne hamulce i kask na głowę to wymogi jakie powinien spełnić każdy rowerzysta chcący wziąć udział w rajdzie rowerowym ph. „ Tour de Lubelskie”.
Wystartuj w rajdzie Tour de Lubelskie

To wydarzenie sportowe zaplanowano na sobotę (31.07) o godz. 11.00 na trasie Kalinowice - Krasnobród. W rajdzie może wziąć udział każdy chętny, kto jest zdecydowany w grupie pokonać odcinek 23 kilometrów. Którędy poprowadzi trasa rajdu?

POSŁUCHAJ


Turystyka rowerowa to jedna z ciekawszych form wypoczynku i zwiedzania malowniczego terenu naszego regionu. Dlatego na trasie rajdu mile widziani są zarówno dzieci i młodzież oraz dorośli.

POSŁUCHAJ

Konrad Firek dodał, że zapisy zostały przedłużone do piątku (30.07) poprzez stronę internetową KS Agros Zamość. Aby zgłosić swój udział w Rajdzie rowerowym, wystarczy wysłać zgłoszenie chęci udziału na adres: [email protected]

POSŁUCHAJ

Rajd będzie miał charakter rekreacyjny, który zakończy się piknikiem.
POSŁUCHAJ


Wydarzenie jest częścią wojewódzkiego projektu Tour de Lubelskie, które nawiązuje do promocji największej kolarskiej imprezy w kraju - Tour de Pologne.
POSŁUCHAJ


Wszyscy, którzy dojadą na metę do Krasnobrodu spotkają się na pikniku. Rowerzyści będą mogli wykazać się widzą na temat wyścigu Tour de Pologne, którego jeden z etapów poprowadzi lokalnymi drogami Roztocza. W ramach pikniku przygotowanych będzie dużo atrakcji z licznymi nagrodami.
POSŁUCHAJ

Nad bezpieczeństwem rowerzystów czuwać będzie policjanci, a ruch będzie czasowo ograniczony. Konrad Firek apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności dostosowanie prędkości.
POSŁUCHAJ

Każdy kto weźmie udział w rajdzie „Tour de Lubelskie” otrzyma pamiątkową koszulkę.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii