Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama PSONI Zamość

Lubaczów. Lubaczowscy pielgrzymi wyruszyli na Jasną Górę

Już po raz 39. wyruszyła Piesza Pielgrzymka Zamojsko – Lubaczowska na Jasną Górę.
Lubaczów. Lubaczowscy pielgrzymi wyruszyli na Jasną Górę

Także pielgrzymi z rejonu lubaczowskiego wraz z grupą Św. Stanisława włączyli się (02.08) w ten pątniczy szlak. Wspólne pielgrzymowanie rozpoczęło się od uroczystej Eucharystii w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Lubaczowie. Przewodnik Grupy Św. Stanisława, Ksiądz Rafał Łukiewicz, podczas homilii powiedział, że pójście na pielgrzymkę daje ogromną szansę aby zmierzyć się z tym co trudne w życiu duchowym:

POSŁUCHAJ

Także każdy pielgrzym jest wezwany do tego aby nieść Chrystusa drugiemu człowiekowi, dodał Ksiądz Przewodnik:

POSŁUCHAJ

Na zakończenie wspólnej modlitwy, główny celebrans Mszy Świętej, Kustosz lubaczowskiego Sanktuarium, Ksiądz Andrzej Stopyra, zawierzył wszystkich pielgrzymów w opiekę Maryi - Pani Łaskawej i Św. Michała Archanioła:

POSŁUCHAJ

Grupa Św. Stanisława przez cztery dni podąży własną trasą, aby w czwartek w Nisku dołączyć do pielgrzymkowej kolumny.Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: To był Boży ksiądz, Żył ewangelią. Pamiętam jak w szpitalu ,czekając w kolejce ,odmawiał koronkę do Bożego Miłosierdzia. Proste rzeczy są najtrudniejsze. Szanował każdego człowieka i miał wielkie serce dla chorych. Dobry Pasterz.Data dodania komentarza: 21.04.2024, 19:30Źródło komentarza: Górecko Kościelne. Spotkanie niepełnosprawnych w I rocznicę śmierci śp. ks. BudzyńskiegoAutor komentarza: Katarzyna i Jerzy bartkowscyTreść komentarza: Tak bardzo nas poruszyła śmierć p.Lesława z którym byliśmy dwa razy na spływie(niestety, już wiecej nie spotkamy się na wodzie).Był człowiekiem którego nie da się zapomnieć choćby miało się z Nim krótki kontakt. Jego energia, serdecznośc, wiedza, zmysł organizacyjny .....wiele tego, trudno wymieniać. Dobrze,że pozostawił po sobie tyle dobrego w sercach ludzi. Bardzo współczujemy rodzinie i przyjaciołom.Katarzyna i Jerzy BartkowscyData dodania komentarza: 14.04.2024, 11:55Źródło komentarza: Zmarł Lesław FlagaAutor komentarza: Ilona Małkowicz Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w HrubieszowieTreść komentarza: Dziękujemy za patronat medialny nad wydarzeniem.Data dodania komentarza: 10.04.2024, 16:49Źródło komentarza: Konferencja powiatowaAutor komentarza: Barbara KotarskaTreść komentarza: Pozdrawiam Cię Grażynko, mam żywo w pamięci naszą podròż do Lisieux, i nocne prasowanie Twojego białego ubrania do Komunii Świętej, zawdzięczam Ci refleksję o mnie trudną do przyjęcia w danej chwili , ale nieocenioną w pòźniejszym szukaniu drogi życia. Basia, postulantka.Data dodania komentarza: 31.03.2024, 23:42Źródło komentarza: Bóg może wszystko!Autor komentarza: A.Treść komentarza: Bardzo dziękuję...Data dodania komentarza: 26.03.2024, 19:15Źródło komentarza: Rekolekcje wielkopostne ostatniej szansy 2024. Dzień IIIAutor komentarza: StasTreść komentarza: Pięknie, pozdrawiam serdecznie, potomek Józefa Jelonka i Apolonii primo voto Wilczyńskiej z d. Sermanowicz z BRZOZOWCA, Stanisław Feliks Demidowski z rodzinąData dodania komentarza: 25.03.2024, 18:32Źródło komentarza: Stary Bidaczów. Rajd „Na styku granic”