Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 23:15
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Ośrodek Wypoczynkowy NATURA w Krasnobrodzie

DPD Polska partnerem wyścigu Tour de Pologne

DPD Polska, lider krajowego rynku kurierskiego, została sponsorem największej imprezy kolarskiej w naszym kraju. Jako partner 78. Tour de Pologne UCI World Tour zapewni wparcie logistyczne wydarzenia, a także wręczy nagrodę dla najlepszej ekipy amatorów. Jeden z najsłynniejszych wieloetapowych wyścigów świata rozpocznie się 9 sierpnia w Lublinie, a zakończy się 15 sierpnia na krakowskich Błoniach.
  • Źródło: Biuro Prasowe Lang Team LANG TEAM Sp. z o.o.
DPD Polska partnerem wyścigu Tour de Pologne
Autor: TdP

Tour de Pologne to wydarzenie z 89-letnią historią, które co roku śledzi kilka milionów kibiców. Jego organizatorem już od prawie trzech dekad jest Czesław Lang, zwycięzca wyścigu z 1980 roku i zarazem pierwszy profesjonalny zawodnik z Polski, który jeździł w zagranicznych teamach. To między innymi dzięki niemu Tour de Pologne (dawniej Wyścig Dookoła Polski ) dołączył do elitarnego grona imprez cyklu UCI World Tour, będąc jednym z pięciu najpopularniejszych wydarzeń kolarskich na świecie.

Tegoroczna trasa wyścigu licząca 1140 km została podzielona na 7 etapów. Obejmuje m.in. Lublin, Chełm, Zamość, Rzeszów, Tarnów, Zabrze, Katowice i Kraków. Peleton będzie miał do pokonania zarówno równinne odcinki, jak i wymagające dużej siły fizycznej obszary górskie.

W tym roku impreza odbędzie się przy wsparciu DPD Polska, która zapewnia obsługę logistyczną całego Lang Team. Firma udostępni także busy mające usprawnić działania organizatorów oraz uczestników rajdu. DPD Polska jest też fundatorem nagrody dla najlepszej ekipy amatorów.

Wsparcie logistyczne Tour de Pologne UCI World Tour to dla nas możliwość pokazania kibicom, jak ważną wartością w naszej firmie jest krzewienie postaw związanych z aktywnością fizyczną, a także rywalizacją w duchu „fair play". Dzięki współpracy przy tak prestiżowym, międzynarodowym wydarzeniu stajemy się nie tylko liderem rynku kurierskiego, ale ważnym członkiem sportowej społeczności. Partnerstwo z Tour de Pologne to również doskonała okazja, aby pokazać kibicom, wśród których wielu to nadawcy i odbiorcy paczek, jak ważne są dla nas ich potrzeby. W trakcie imprezy będziemy starać się przybliżyć im nasze usługi zapewniające szybkie, sprawne, skuteczne – i co tak ważne dziś – bezpieczne doręczenia - komentuje Łukasz Zembowicz, dyrektor sprzedaży i marketingu, członek zarządu DPD Polska.

Od lat staramy się tworzyć wyścig z pasją i wielkim zaangażowaniem, dzięki czemu impreza stała się wizytówką Polski na całym świecie. Tak samo będzie przy okazji tegorocznej edycji. Jestem dumny z mojego zespołu i rodziny Tour de Pologne, jak nazywam partnerów naszej imprezy, a przede wszystkim chylę czoła kibicom, dla których to wszystko robimy. Serdecznie dziękuję, że do grona partnerów dołącza DPD, lider branży kurierskiej - mówi Czesław Lang, dyrektor generalny Tour de Pologne.

Tour de Pologne to ogromne przedsięwzięcie logistyczne. Kibice widzą na trasie kolarzy, ale tak naprawdę przy wyścigu każdego dnia pracuje kilkaset osób. Taki partner jak DPD to dla nas ogromne wzmocnienie – mówi Adam Siluta, dyrektor marketingu w firmie Lang
Team.

DPD Polska w ramach strategii społecznej odpowiedzialności biznesu i postulatu „Bliżej społeczności" aktywnie angażuje się w rozwój polskiego sportu zarówno jako partner klubów, jak i większych oraz mniejszych wydarzeń. Firma współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, klubami siatkarskimi (jak Skra Bełchatów i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle) oraz mniejszymi zespołami drugoligowymi, w tym m.in. z WKS Sobieski Żagań. W przeszłości pełniła zaszczytną funkcję sponsora tytularnego klubu siatkarek Legionovia Legionowo. DPD Polska współpracuje z klubem koszykarskim Enea Basket BC Zielona Góra czy klubami piłkarskimi: Legią Warszawa, Widzewem Łódź, ŁKS Łódź czy Stal Rzeszów. Ponadto wielokrotnie wspierała duże imprezy sportowe, w tym PZU Maraton Warszawski.

DPD Polska od lat angażuje się aktywnie w rozwój kolarstwa. Firma kilka razy z rzędu była głównym sponsorem rowerowego rajdu dla kolarzy amatorów „Uphill Race Śnieżka". Podjęła także autorską inicjatywę „Pozytywnie Zakręceni", w której zachęca pracowników, aby latem zamieniali swoje cztery koła na jednoślady.
 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A