Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 29 września 2023 19:57
Z OSTATNIEJ CHWILI:
Reklama Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju

„Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi”

– pod tym hasłem rozpocznie się jutro (06.08) w Niepokalanowie akcja duchowego oddania Matce Bożej wszelkich spraw życia osobistego i społecznego.
„Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi”

Wydarzenie organizują Ojcowie Franciszkanie. Potrwa ono od 6 do 22 sierpnia, a więc 17 dni. Można wziąć udział we wszystkich dniach, w kilku, lub tylko w jednym dniu tych rekolekcji. Jak podkreśla o. Mirosław Kopczewski, przyjechać może każdy. Nie trzeba też się wcześniej zapisywać.

POSŁUCHAJ

Pierwszych dziewięć dni „Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi” będzie nowenną przygotowującą do uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, obchodzonej 15 sierpnia. Tymczasem 14 sierpnia, kiedy przypada 80. rocznica męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Kolbe, Mszy św. o godz. 11:00 będzie przewodniczył kard. Robert Sarah. Po Mszy odbędzie się koncert zespołu „Mazowsze”.

POSŁUCHAJ

Nie zabraknie też świadectw i innych konferencji.

POSŁUCHAJ

Wydarzenie pod hasłem „Wielkie Zawierzenie Niepokalanemu Sercu Maryi” zakończy się 22 sierpnia.

POSŁUCHAJ

Szczegółowy program „Wielkiego Zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi” dostępny jest na stronie www.niepokalanow.pl


 


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stary tancerzTreść komentarza: Zespoły ludowe w tym czasie (1985 rok) były, nie można powiedzieć, że w tym czasie nie było takich zespołów... Były zespoły ludowe, które działały przy I LO w Zamościu - Instruktorem był chyba pan Kułaj, przy Zamojskich Fabrykach Mebli działał zespół "Drzewiarz", był zespół przy POM w Zamościu - instruktorem była pani Maria Góra - Szeląg, był zespół dziecięcy "Zamościanka" - instruktorem był pan Marek Fik. oczywiście zespoły te po upadku komuny porozpadały się i została sama jedna "Zamojszczyzna". Chyba, że pani Joli chodziło o to, że takiego zespołu nie było w Zamojskim Domu Kultury, w 1985 roku oczywiście chodziło o Wojewódzki Dom Kultury w Zamościu.Data dodania komentarza: 28.09.2023, 11:02Źródło komentarza: Działalność Zespołu Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna"Autor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Śliczne wszystkie Panie .Bardzo piękne stroje ludoweData dodania komentarza: 27.09.2023, 23:39Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: FranciszekTreść komentarza: Życzę Państwu Bożego Błogosławieństwa Opieki Matki Bożej Wszelkiej Pomyślności w życiu zawodowym jako i prywatnym Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy Samej.Data dodania komentarza: 27.09.2023, 23:36Źródło komentarza: Uroczyste obchody 30. rocznicy powstania Koła Gospodyń Wiejskich w Krowicy SamejAutor komentarza: Koleżanka z namiotuTreść komentarza: Świetny wywiad i świetna kobieta pełna pasji i determinacji ! Pozdrawiam Cię serdecznie Emcia :)Data dodania komentarza: 15.09.2023, 20:49Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: Bartek W.Treść komentarza: Gratsy, że udało Ci się ukończyć kierunek i masz super pracę Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:33Źródło komentarza: Kobiety w InżynieriiAutor komentarza: MatiTreść komentarza: Super wywiad, Pani Emanuela bardzo rzeczowa i w porządku kobieta. Oby coraz więcej kobiet nauki i inżynierii się rodziło!Data dodania komentarza: 15.09.2023, 13:13Źródło komentarza: Kobiety w Inżynierii
ReklamaPOMOC MA MOC. Q&A